Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś ciekawe i mądre książki o biznesie, zarządzaniu itp? :)

Ostatnio przeczytałem Biznes po prostu Leszka Czarneckiego i chętnie bym poczytał coś następnego, na koncie mam też inne książki w podobnej tematyce np. Winning Jacka Welcha albo Managera skutecznego Druckera , ostatnio czytam też Zawód inwestor giełdowy Eldera, inwestowanie też mieści się w przekroju szukanych książek do poczytania

#ksiazki #biznes #inwestowanie #gielda #przedsiebiorczosc #ekonomia #czytajzwykopem #zarzadzanie
  • 9
@villain: obadam tę książkę w empiku, jeśli piszesz że rzeczywiście Ci się przydała to może warto, widzę że opinie ma dobre lub bdb na lubimy czytać. Jeśli była Ci pomocna w karierze i osiągnąłeś dzięki niej spory sukces, bo raczej na byle jakie stanowisko tak długotrwałej rekrutacji się nie przeprowadza, to widać przynajmniej Tobie zwrócił się wydatek finansowy na zakup i czasowy na przeczytanie jej :)) Zobaczę ją w empiku i
@jerzy110992: to ksiazka do ktorej czesto wracam; mam ja w org w audiobooku (czyta autor), i to nie o to chodzi ze ona cos daje, raczej wyciąga z Ciebie to co trzeba... zreszta przez nia polubilem audiobooki w ogole ( odkrylem ze za 19,90 moge miec 1 książka /mies w ramach abo play) ostatnio zauwazylem ze jest w pl wersji na audiotece, polecam rowniez