Wpis z mikrobloga

@suckinsyn:

Kto was najbardziej #!$%@? na wykopie ? 3 uzytkownikow.


U mnie to wypadła by lista złożona z trzech tomów :P.

1. Lewicujący hipokryci, gejo-siewcy zboczenia usilnie wmawiający, że ich choroba to "coś normalnego" co trzeba "tolerować".

2. Polityczne trolle i napinacze, wyznawcy Jarka kaczysty oświeconego pod przewodnictwem brzózek smoleńskich i różnej maści salonów politycznych.

3. Bezkrytyczne żydo-amerykańsko luby gotowe w imię "wyższych celów" tłumaczyć nawet zbrodnie przeciwko ludzkości.

A tak
@suckinsyn: dokładnie. Nadmiar lukru u bliskich działa na mnie jak płachta na byka. U obcych osób irytuje, często dystansuje. Rzadko kiedy go komuś wybaczam. :-P

I wogóle co to za zwyczaj, że obca laska mnie cmoka na powitanie, hę? :-)

Jest tu duży przekrój osób, co bywa plusem. Nawet zdarza mi się docenić aktywność osób o skrajnie różnych poglądach ode mnie - bywa wartościowa.

Nienawidzę zacietrzewienia u niektórych, ani jadu jakim
genua, jest nie do zniesienia od kiedy powstał.

kubatre1 - inna zupełnie liga, ale denerwują mnie jego opisy znalezisk i czasami komentarze, które ciężko opisać przymiotnikami, ale po przeczytaniu kilkudziesięciu łatwo rozpoznać wśród innych. Takie czasami memłanie, oraz brak logiki który się czasami przejawia. Pewnie to prywatnie fajny gość.
@yagodah: Kobiety w relacjach sa dosc falszywe, wiec rzadziej przejawiacie gre w otwarte karty; czesto obiekcje chowacie w kieszeni, a wyciagacie za plecami.

Choc jak wybuchacie to milo sie obserwuje #!$%@?. Kobiece klotnie to majstersztyk.

Ja naduzywam wulgaryzmow, ale traktuje je przez pryzmat dopelnienia - tutaj na mikroblogu to przybiera obojetne dla mnie formy, nie dbam o stylistyke, jade co slina na jezyk przyniesie; w komentarzach rzadziej, bo nadmiar #!$%@? traci
@yagodah: Kobiety w relacjach sa dosc falszywe, wiec rzadziej przejawiacie gre w otwarte karty; czesto obiekcje chowacie w kieszeni, a wyciagacie za plecami.

Choc jak wybuchacie to milo sie obserwuje #!$%@?. Kobiece klotnie to majstersztyk.

Ja naduzywam wulgaryzmow, ale traktuje je przez pryzmat dopelnienia - tutaj na mikroblogu to przybiera obojetne dla mnie formy, nie dbam o stylistyke, jade co slina na jezyk przyniesie; w komentarzach rzadziej, bo nadmiar #!$%@? traci
@suckinsyn: mnie #!$%@?ą dzieci szalejące na mikroblogu typu @saxo , @fanf i ostatnio @mateuszo , atencyjne laski pokroju @ukradlimipuzzle i polityczne prawicujące trolle (lewackiej propagandy na wykopie nie ma a też by mnie #!$%@?ła) i momentami Ty, nie wiem czy kozaczysz w internetach, czy w życiu też tak taki jesteś i potrafisz doskonale uzasadnic swój chłod i obojętnośc : )

milo ze mnie nikt nie wymienił