Wpis z mikrobloga

Czekoladowa_ - oceniam po kilku komentach i wpisach, ze to skonczona idiotka; z mojej wnikliwej psychoanalizy wynika, ze pewnie jest gruba, albo cos z nia nie tak; wykopimprezowicze - poprosze o potwierdzenie domnieman, jestem jasnowidzem ?
fanf mnie #!$%@?, ale byl zbyt bezbarwny, zeby mnie #!$%@?; ignorowalem, nie zwracalem uwagi, ostatnio nawet zlapal powiem w zagle podczas trolla. Usprawiedliwia go gimbusiarski wiek.
@evenstar: To dosc szczegolnie wyroznienie z racji serca w jakie to wkladam :-D

@Axelio: Mnie tez, ale kilkukrotnie. To fotograf, oni sa jacys tacy niegrozni, nie wiem traktuje ich przez stereotypowy pryzmat zniewiescialosci, troche mi ich szkoda. Wiec wybaczam.
@Axelio: No dobra, ale jak Ci dziewczyna powie: "nie interesuje się polityką", a ona Ci się bardzo podoba to od razu mówisz: "nie gadam z tobą bo się nie znasz na polityce"? Uwierz że ludzie są złożeni bardziej niż ich poglądy. On/ona równie dobrze może być kapitalistą, a być wrednym, a może socjalista i być w porządku.
@Axelio: Poznajesz laske, milo sympatycznie, macie wspolne tematy, patrzycie sobie w oczy, popijacie wino, niechcacy wstapiles na temat polityki, a ona skrycie wyjawia, ze lubuje sie w pogladach.. lewicowych.

A Ty wyskakujesz; O TY #!$%@? WREDNA, nie gadam z Toba ? :-D