Wpis z mikrobloga

Nemka - irytuja mnie ludzie, ktorzy sa przeswiadczeni w tym, ze wiedza najlepiej i chocbys zarzygal ja argumentem to i tak nie dojdziesz do konsensusu; majac takie kobiete zwyczajnie bym ja zywcem zakopal w lesie.
muuzyk - pierdyliard komentarzy, kazdy jeden glupszy od drugiego, byle walnac kilka slow. Jedyna pozytywna dzialanosc to wklejanie linkow z duplikatami; jeden z gosci na mojej czarnej liscie.
@bardzospokojnyczlowiek:

DawidWarsaw - To jest przypadek na ksiazke; paranoik, wszedzie widzacy choroby psychiczne i fanow #!$%@?. Reddigg tez bywa irytujacy.

Ryu jest okej. Ma #!$%@? poglady polityczno swiatopogladowe, ale nie jest betonem jak np. ghostface, ktory czesto obraca kota ogonem, gdy ktos wyjedzie mu argumenten powyzej oczekiwan.
@suckinsyn: Irytują mnie różnego rodzaju napinacze polityczni. Z jednej i drugiej strony, ale zlewam to. Szkoda czasu na zajmowanie się ludźmi których nie znałem, nie znam i prawdopodobnie nigdy nie poznam.
@Axelio: Elfik potrafi byc #!$%@?; czasem jak ja czytam to mam butthurt; choc musialbym wyszukac konkretne kwestie z komentarzy, ktore sa irytujace. No i za komentarz ws. VoP stracila w moich oczach na obiektywnosci, bo #!$%@? totalnie bezmyslnym stanowiskiem.
@ostr: gówno mnie obchodzi, co dodajecie. Jest wiele osób, które dodają fajne znaleziska, nawet jeśli np. nie zgadzam się z ich światopoglądem (patrz lesio_knz czy jakoś tak) i nie zachowują się jak dzieci. Ale jak wchodzę na mikrobloga i widzę dno intelektualne w stylu:

**Deszcz_kotletów:

srałem dzisiaj

ostr:

hehe + :-D

batgirl**:

+

To mnie #!$%@? bierze.
@Archeopteryx_Lithographica: widzisz to widać subiektywna kwestia, bo ja dno intelektualne widzę w tej chwili tylko i wyłącznie w Twoim wpisie. No ale tak szczerze to nie mam #!$%@? pojęcia kim jesteś więc mi to rybka :) . Żal się czarnym ,że zrobili mikro publiczne , mnie #!$%@? 30 wpisów jak jest jakiś mecz "Goool" , ale nie jęczę jak dziewczynka.