Wpis z mikrobloga

@Mikolah: faktycznie. Nie lubię Cię bo ty mnie nie lubisz także z wzajemnością. Jesteś chamski/chamska i myslisz że tu jesteś kimś ważnym, jakiś guru tej sceny ale tak nie jest. Poczucie wyższości, błedne jak zresztą u wielu tutaj.
@suckinsyn: Stary, nie rozumiem ciebie. Niby srasz na te wszystkie odznaczenia, bordo, ranking itd. ale w rankingu to nawet wysoko jesteś. Czyli jednak przykładasz się do tego! No i sporo tych odznaczeń masz.

A o tych punkówach to nawet nie będę opowiadał. Krótko: są ładne ale głupie jak pień.
@MetalGods: Jak żałujesz, że nikt Cię nie wymienił to u mnie masz pierwsze miejsce. Takiego tumana to ze świecą szukać :* jeszcze @gav jest konkretnym bezmózgiem, ale pierwszego miejsca mu nie dam, bo jeszcze nigdy mnie nie zdenerwował - to bardziej załamanie rąk, aż się zastanawiam jak tacy ludzie jak on komputery obsługują i w ogóle w sieci się odnajdują :) Jako trzeci byłby chyba @MrGrandma, bo to taki JKMfan,
@Axelio: Nie przykladam, praktycznie nie dodaje znalezisk, #!$%@? po 10 komentow dziennie i to tyle. Sam sprawdz.

@saxo: Edukacja publiczna to #!$%@?. Matura here only + pierdyliard kursow, szkolen i doswiadczenia zawodowego; nikt nie sprawdzal mi wnikliwie CV znajac moje doswiadczenie zawodowe z konkurencyjnej firmy. To ryzykowna droga, ale ja nie zaluje, studiow nie planuje.
@suckinsyn: I czego uczą w tych szkołach publicznych? Przymusowej matmy i innych przedmiotów, których dziecko (czy młodzież) nie potrzebuje w życiu. A na studiach - socjalistycznej kultury, ekonomii, literatury. No przecież to jest kabaret.
@domofon: Tacy hipisterscy.

@Axelio: Gdybym mial czas to poszedlbym na studia, bo mature zdalem zadowalajaco. Sek w tym, ze juz uzaleznilem sie od zarobku, stabilizacji i serio tytulowanie sie magistrem niczego mi nie powiekszy; ego juz mam zbyt wielkie. Choc to dlatego, ze mam #!$%@? farta, troche bardzo.
@UkradliMiPuzzle: widzę że się trochę podszkoliłas w dystansie do internetowych rozmów : )

@saxo:

myslisz że tu jesteś kimś ważnym, jakiś guru tej sceny


ale żeś analizę mojej skromnej osoby #!$%@?ł : D, w którym miejscu się wywyższam?

Also widzę, że celnie trafiłem i zabolało :XD

i fanf znowu mi spamuje powiadomieniami o obserwowaniu

@suckinsyn: bardzo dobry wątek, lizanie dupy się skończyło
Dlaczego tu lewacki beton się nie wypowiada? Przynajmniej ktoś by napisał że go #!$%@?. Mi działają na nerwy wykoplewaki może oprócz marcinka ktory jest rozczulający, Ryu- beton ale da sie czasami pogadać jak nie strzela focha i @parachute z którym też sie da pogadać w miarę na poziomie. Najgorsze jest to dziecko lewactwo vel cyklista. Ten nade mną to też niezły burak.
@domofon: Dlatego, że gdy brak im argumentów to zachowują się jak dzieci i nie potrafią dyskutować.

Tfoja stara.

Jeśli o mnie chodzi to nie mam jakichś wielkich antypatii, no może czasem niektóre osoby mnie lekko irytują, ale tylko czasami:

Reddig: za przeklejanie całego reddita na wykop

marcin-: od kiedy mu się urodziło dziecko ciepri na wszelkie objawy tzw. moral panic

Ryu: bo lewak :)

DavidWarsaw: ok, przypadek bardziej kliniczny więc można
@GeraltRedhammer: chyba nie muszę Ci mówić że spływa to po mnie jak po kaczce? ja tu wypowiadam swoje zdanie, a nie szukam przyjaciół. Widzę że Ty się martwisz o mnie bardziej niż ja sam, ale nie zarobisz na tym grosza.lol
A mnie nikt za bardzo nie #!$%@?, choć mogę wymienić na pewno tych wszystkich lewaków, którzy "odbijają piłeczkę" na zasadzie "ok, jesteśmy do dupy, ale katole to..." i tu pada szereg stereotypów (ale nie mógłbym wpisać tych, z którymi można normalnie pogadać i nie tych, którzy mnie śmieszą). Dziwi mnie nastawienie @neib1 bo nie jestem fanatykiem JKMa tylko "fanatykiem" moich własnych poglądów i zawsze będę je promował uważając to za dobro i
Kochani. No cóż mogę powiedzieć. Jestem wzruszony... Nic tak nie krzepi serca jak posiadanie fanów. Przepyszne jest to jak na serio i do siebie bierzecie swoje "nienawistne" typy na serwisie internetowym :)

Coś przepięknego. Jestem pełen uznania i zachwytu! Aż bym wam browara postawił :)

Obiecuję starać się dalej w swej lewackiej naturze i absolutnym braku patriotyzmu, całkowicie nieświadomie uprzykrzać wam życie. Kompletnie nie wiem dlaczego ale wydaje się że moje komentarze
@suckinsyn: Nemka i DawidWarsaw - poziom zaślepienia i idiotyzmu naprawdę na zaawansowanym poziomie. Pewnie ktoś jeszcze podpadł ale nie pamiętam nicków. Niektórym się nie przemówi do rozsądku chociażby argumenty kopnęły go w dupę.
@neib1:

MrGrandma i fan Korwina ? Z tego co mi wiadomo, to nawet na głównej była niedawno jego polemika z Korwinem i na pewno nie występował tam jako jego fan.

Aż dziw, że mnie nie ująłeś :*.

@blubi_su:

Ale tu nie chodzi o kwestie poglądów, bardziej radykalny Ryu, jest tu rzadziej wymieniany, a to dlatego, że on w porównaniu do ciebie, potrafi czasami pomyśleć. Ty zaś jesteś starym facetem, który
@RT_NR: Ale Ciebie akurat lubię - sam tak gadałem za młodu - nie #!$%@?ą mnie w ludziach poglądy tylko sposób ich przedstawiania. Np. Twój czy suckinkota jest często śmiechowy dla mnie - mogę się zgodzić czy nie zgodzić, ale przynajmniej mam się do czego odnieść w przeciwieństwie do niektórych, którzy powtarzają tylko oklepane wykopowo hasełka bez refleksji.

A @MrGrandma w tamtym wykopie o ile pamiętam nie polemizował z JKM tylko zebrał
@suckinsyn zbanowany? :( szkoda, jego jako jedynego lubiłem za łączenie elitarności intelektualnej wykopowicza ze śmiesznymi powiedzonkami użytkownika karachan.org xD taki chamski zryty humor xD trzymaj się chłopie!
To teraz moja hejtlista :)

@Nemka - wszędzie widzi fanbojów Apple

@KeiON, @Sagittarius, @MetalGods - kibolsko-narodowo-szabelkowo-prawicowy beton, niereformowalni, nie docierają do nich żadne argumenty, kompletnie nie można się z nimi dogadać, w przeciwieństwie do @RT_NR, z którym nawet ciekawie się dyskutuje. Rozumiem, że można mieć swoje poglądy, ale wg ww. jak nie zgadzasz się z nimi w 100% to jesteś lewak i masz portret Stalina powieszony nad popiersiem Lenina