Wpis z mikrobloga

Wyjechał taki @dzordzyk: do USA, bo w Europie mu się nie podobało i za każdym razem widzę jak broni poglądów związanych z Partią Demokratyczną. Gdzie tu sens i logika? To właśnie poglądy takie jak mają Demokraci rujnują Europe, skoro tak Ci się ich idee podobają po co wyjeżdżałeś z Europy do kraju który opiera się na innych wartościach. Czy to nie jest hipokryzja? Popierasz co innego, a korzystasz z owoców innych idei? #dzordzyk #ekonomia #usa
  • 28
@madry_i_mieciutki: Chodzi o jego podejście, wyjechał do USA, bo nie podobała mu się edukacja w Europie, a zapomina że taka edukacja jak ma teraz zawdzięcza ludziom o poglądach bliższym PR, jak tak uwielbia demokratów nich by został i się kształcił w Europie.
@MarekK87: generalnie nie odpowiadam na takie, ale tutaj daje 2/10 (lekki usmiech pojawil sie na mojej twarzy :)).

No więc już ci zielony Marku odpowiadam - wyjechałem po to, żeby edukować Amerykanów i nawracać ich na jedyną słuszną drogę, która rozwiąże wszystkie problemy dzisiejszego świata, czyli lewicę (jak to wspominasz, często kojarzoną z Demokratami).

bk dx

a teraz tak na serio to w sumie nie wiem nawet co mam ci napisac
ja generalnie kierowałem się tym, co zawsze podkreślacie - wolnością wyboru


@dzordzyk: Popieranie Obamy i pomysłów PD mało ma wspólnego z wolnością wyboru.

ze nauka jest lewacka, wyzsze uczelnie w usa sa lewackie (kolorowe).


Nie wiem o co Ci tutaj chodzi, ale jak nauka byłaby lewacka to nie było by lewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Popieranie Obamy i pomysłów PD mało ma wspólnego z wolnością wyboru.


@MarekK87: a to ciekawe, Obama od kilku dobrych lat rządzi, a dzisiaj pójdę do sklepu i po raz kolejny wybiorę ten baniak mleka, który najbardziej mi będzie odpowiadał.

Nie wiem o co Ci tutaj chodzi, ale jak nauka byłaby lewacka to nie było by lewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po prostu musisz to przyjąć do wiadomości,
@dzordzyk: Jakby PD mogła robić co chce nie byłoby tak kolorowo, a nigdy tak nie ma że jedna partia robi co chce. Na szczęście USA ma jeszcze w miarę dobrą konstytucję która tez chroni ludzie przed wieloma pomysłami PD.