Wpis z mikrobloga

W sumie od zawsze nienawidziłem jakiejkolwiek komunikacji publicznej #tramwaje #autobusy #pociagi - mimo wszystko #komunikacjamiejska to dla mnie rzecz wspaniała - nie powiem, bo zdecydowanie sprawia, że mniej samochodów jest na drogach - ale ja po prostu nie dam rady.

Najbardziej mnie #!$%@? jak jest #!$%@? i przychodzą jakieś babki 99lvl z jedną nogą i bez oka. No #!$%@? nagle w okół Ciebie pojawia się aura ustąpienia miejsca - prawdopodobnie i tak jesteś #!$%@? jedynym siedzącym przedstawicielem #niebieskiepaski i wszyscy w okół muszą patrzeć na Ciebie. A ja po prostu jestem zbyt dobrym człowiekiem by się przyglądać jak inni ludzie patrzą na ten obraz nędzy i rozpaczy, stojący, sapiący i wykrzywiający morde na wszystkie strony - ja mogę na to nie patrzeć, ale inni? No nie będę takim #!$%@?!

Raz taka babka wtoczyła się do autobusu, powiedziałem sobie:

- suchej Ty sorek, no #!$%@? nie możesz, no po prostu nie możesz być zawsze zajebistym gościem, pomyśl o sobie, pomyśl o swojej dupie, o swoich styranych, owrzodziałych nogach, o swoim zmęczeniu gdy jedyne co miałeś w ustach to kawałek #krakow 'skiego obwarzanka, a droga długa, bo #ruczaj jeszcze rozkopany i znowu trzeba będzie walczyć o miejsca w #!$%@? 194!

Wten gdy se tak rozmyślałem, jeden dziadek obrócił się do mnie z facjatą rozczarnowania - taką jaką tylko dziadek może zrobić i gada do mnie:

- młody #!$%@?, weź wstań bo nie mogę patrzeć jaka ta baba ma wyraz twarzy! No od razu mi się moja stara nieboszczka-świeć-panie-nad-jej-duszą przypomina i mnie #!$%@? bierze!

Myśle se #wtf, #!$%@?, dziadek pewno na wojnie walczył, kraj, moje piękne miasto mi ratował a ja tutaj taką maniane odstawiam. #!$%@?, wstałem, wyszedłem, w #!$%@? rzuciłem te studia i wyjechałem na #emigracja, ale naszły mnie feelsy bo jechałem ostatnio jechałem samotnie moim #bmwsorka po bezdrorzach #yorkshire i taki oto widok mnie spodkał.. Stara #!$%@? 194..

Od razu naszły mnie #feels'y nad tym jakie tamto miasto było wspaniałe, piękne, jedyne na świecie miasto w jakim mógłbym żyć i mieszkać. Niezapomniany smak czerstwych obwarzanków, zapach gówna gołębi i meneli, poranne 'metro' oraz popołudniowe mycie szyb za garstke bonów na zniżkę do myjni, które wcześniej jakiś ulotkarz mi wrzucił, smog powodujący, że wywietrzniki nad oknem zostawiają na suficie czarny osad, zakorkowane aleje, styl jazdy przywołujący na myśl szkołe wiedeńską...

Pół roku na emigracji, wielu ludzi zadaje sobie pytanie - tęsknicie z Polską? Tęsknicie za ludźmi? Rodziną?

Nie..

Tęsknie za Krakowem..

#sorekabbey #przemyslenia #przemysleniazdupy
Pobierz sorek - W sumie od zawsze nienawidziłem jakiejkolwiek komunikacji publicznej #tramwaj...
źródło: comment_vi6puG73iRo5oHyS8qhVfFKpsiZ8C4Dl.jpg
  • 9
@sorek: Z krakowskiego koryta mistrzostwem dla mnie byly bulki z parowka w srodku i jakims takim serem na wierzchu, sprzedawane nad ranem w centrum w przejsciu podziemnym kupe lat temu. Nie wiem, czy to dalej istnieje ;-)
@niemenel: ja należe do tej grupy, która uważa, ze byle rodzinny interes kebabów w Polsce, prowadzony przez ojca janusza, szwagra mirka, syna sebe i grażyne z karyną za ladą, ma #!$%@? lepszej jakości kebaby niż najlepsze jakie jadłem w UK.

#!$%@?, oni robią kebaby lepsze niż cokolwiek co jadłem w UK.