Wpis z mikrobloga

Idąc dzisiaj do pracy zobaczyłem niewiaste... W wieku na oko 15-16 lat. Smutno mi się zrobiło bo na dworze minus miliard a ona bez czapałki, bez rękawiczek, trampeczki i stópki... I oczywiście teraz najmodniejsze podwijane spodnie co by kostki było widać... Smuteg wszech i wobec mnie ogarnął widząc jak jej zimno w te szczupłe odnóża więc zapytałem grzecznie czy aby to musi eksponować swoje kostki bo chyba troche zimno. Na co dostałem odpowiedź: "#!$%@? Ty niedouczony zboczeńcu! To teraz tak się nosi!". Po czym odwróciła się i odeszła pospiesznym krokiem. Ja za to stałem jak wryty, gdy do mnie dotarło co tu się #!$%@?ło stanałem w rogu przystanku i zapłakałem jak ta dzisiejsza młodzież jest żenująca i smutna.

#coolstory #truestory #nastolatki
  • 43
Smuteg wszech i wobec mnie ogarnął widząc jak jej zimno w te szczupłe odnóża więc zapytałem grzecznie czy aby to musi eksponować swoje kostki


@AndrewSzusty: I się dziwisz, że od zboków cię zwyzywała? Strasznie mnie #!$%@?, jak ubiorę się nieadekwatne do pogody i co chwilę ktoś się mnie pyta "nie za zimno/ciepło ci?". A co cię to obchodzi, wystarczy że zamarzam/umieram z gorąca, nie potrzebuję jeszcze takich pytań, które w niczym