Wpis z mikrobloga

@arczer: Nie wiem co w tym komentarzu nieprawdziwego. Nastolatek nie żyje przez kilkanaście strzałów policjanta? Tak. Zniszczył życie rodziny? Tak - śmierć syna to coś okropnego.
Nie popieram tego zapisu :> , jeśli ktoś z kimś dyskutuję ośmiesza siebie i poziom całego wykopu to nie wiem dlaczego tego nie wstawić.


@artpop: Ponieważ #shitwykopsays to nie jest Twoja prywatna armia, którą sobie przywołujesz, by pokazać "OJEJ PACZCIE ALE MU #!$%@?ŁEM ALE JESTEM FAJNY A ON TAKI GŁUPI NO JUŻ DAWAJCIE PLUSIKI XDDD". Pozwoli się na to raz i potem ten tag zmieni się w śmietnik, gdzie tylko pojedyncze
@Emes91: Ale ja nie pokazałem jak mu dowaliłem, a jego komentarze, w których sam się dowala. Nie wkleiłem rowniez linku bo widziałem, że ktoś coś takiego napiszę. Nadal nie widzę sensu w nie wklejaniu tu komentarzy innych w swojej "dyskusji" (to nawet dyskusja nie jest a jakaś parodia). Mam pisać pw do kogos aby to wkleił i już będzie ok?
@Emes91: I jak najbardziej jestem w stanie ocenić wypowiedzi LionKa, w których bycie w KKK jest lepsze niż bycie w organizacji lgbt, a seks osob homoseksualnych to obsmarowanie się kałem.
Mam pisać pw do kogos aby to wkleił i już będzie ok?


@artpop: A może warto zachować się dojrzale i pogodzić się z tym, że wypowiedź przeciwnika MOŻE się nie znaleźć pod tym tagiem, zamiast forsować?

Takie działanie jak Twoje zmienią ten tag w śmietnik, zapamiętajcie moje słowa.
@artpop: mnie to #!$%@? że na siłe komuś chcecie wmówić że musi tolerować coś czego dana osoba nie chce tolerować. Jak ktoś nie toleruje homo, lgbt, lewicy, prawicy, laktozy, zoofili, złodziejstwa, białych, czarnych, albinosów cyganów, słońca, księdza itd. to jego sprawa. Co chwile widzę homopropagande w tv, na portalach internetowych, w komentarzach. Tysiące lat homoseksualisci nie byli tolerowania a wy chcecie z dnia na dzień zmienić człowieka. Poczkajcie ze 100-200 lat