Wpis z mikrobloga

Jak chcę się wkręcić w serię Souls, to mam zaczynać od Demon's Souls, czy od razu przeskoczyć do Dark Souls?

#gry #ps3
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ta seria ma jakas fabule? Dla mnie ta gra jest odstraszajaca a gameplay doprowadza do nerwicy. Lords of the fallen jest o wiele bardziej przystepne.
  • Odpowiedz
@waginator: kto co lubi, ja przy Dark Souls rzucałem #!$%@? (i padem :P) bo przez dwie godziny nie mogłem przejść pierwszej po tutorialu lokacji, ale gra spodobała mi się na tyle że jakoś ją przeszedłem a koniec końców zaliczyłem każdą część z serii po kilka razy.
  • Odpowiedz
@waginator: Ma fabułe ale jest ona przedstawiona w ścinkach tekstów i gracz sam sobie ją składa w głowie. Poszukaj dark souls lore na yt.

Co do lordsów to się nie wypowiem bo nie mam czasu grać w marny klon gry która ma gameplaju na setki godzin.
  • Odpowiedz
@ZielonyBeret: Dks1 jest uważane za najlepszą część - jeśli nie boisz się wyzwań zacznij od niej. Dks2 jest poprostu najbardziej dopracowana. To co drażniło w 1 zostało zmienione - a że z niektórymi rzeczami przedobrzyli i gra stała się prostsza to już inna historia.
  • Odpowiedz