Wpis z mikrobloga

WITAM DZIS RADZE JAK PODERWAC DZIEWCZYNE NA ULICY

PO PIERWSZE NAJWAZNIEJSZE SA OCZY OCZY TO PODSTAWA

WCHODZIMY DO AUTOBUSU I WYCZAJAMY SAMICE SZYBKIM SPOJRZENIEM ALE SZYBKO A NIE ZE SIE ZAPATRZYSZ JAK BYS #!$%@? KONIA WALIL 50 RAZY DZIENNIE

POTEM PATRZYMY W SZYBE I ZNOWU PATRZYMY NA SAMI CE TYM RAZEM DLUZEJ DAJEMY JEJ DO ZROZUMIENIA ZE LADNA I NAM SIE PODOBA JESLI ONA SIE PATRZY WYTRZYMAJ ILE MOZESZ WYTRZYMAJ WTEDY JESTES SAMEC ALFA

PO TEM SPOJRZ SIE JESZCZE RAZ ALE TO TY TYM RAZEM MUSISZ TY PRZEGRAC WALKE NA OCZY Z DUPECZKA

A WIEC TAK

ZA 1 RAZEM TY MUSISZ WYGRAC

ZA 2 RAZEM TY MUSISZ PRZEGRAC ABY WYGRAC

[POZDRAWIAM

#pasta #heheszki #podrywajzwykopem #coolstory #samiecalfacontent
  • 6
@mrriddle: Ja jak widzę ładną dziewczynę która mi się podoba (słowo kluczowe - podoba) np. w autobusie, to zaczynam się na nią patrzyć. I patrzę tak długo aż zauważy. Jak na mnie spojrzy to podchodzę do niej z uśmiechem i pytam się czy my się przypadkiem skądś nie znamy. Przedstawiam się i rozpoczynam rozmową. Wtedy też przeprowadzam krótki test na inteligencje emocjonalną by sprawdzić czy dziewczyna nie jest pustakiem. ( ͡
@mrriddle: No nie, no po prostu k.... nie!

Jakaś zielonka z tekstem "ULICA UCZY ZASAD KULTYWUJE JEJ KODEKS" w opisie profilu, #!$%@?ąca caps lockiem, pisząca z błędami, nie mająca pojęcia o czymś takim jak przecinek i dająca rady z dupy będzie mnie uczyć jak poderwać dziewczynę na ulicy. Boże czy ty to widzisz?!