Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Zarywaj do #rozowypasek 9/10

3. Umów się na randkę

4. Miej #feelsy po odwołaniu randki przez #rozowypasek

5. #rozowypasek nie odzywa się i spotyka się z kimś innym

6. Zapomnij i ogarniaj życie zacznij spełniać pasję, rób fajne zdjęcia ładnym laskom ()

7. Dawny #rozowypasek odzywa się po kilku latach z prośbą o zdjęcia nie oferując wynagrodzenia (Zdjęcia typu TFP)

8. Wyczuj że foty będą prezentem dla chłopaka

9. Zgódź się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10. Zrób foty w bieliźnie i trochę aktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

11. Po sesji kopnij #rozowypasek w dupala i przestań się odzywać jak ona kiedyś

12. Profit: Masz fajne rozbierane zdjęcia dupy i świadomość że się odegrałeś i poczucie #wygryw ( ͡ ͜ʖ ͡)

13. Uświadom sobie że przez te lata lepsze tyłeczki fociłeś :)

14. Wszystkie punkty były :)

Laska mi płacze, że ją oszukałem haha i że nie jestem pro :D a ja mam ją w dupie :D Wystarczyło #!$%@? zachować się jak człowiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #wygryw #protip #coolstory

  • 154
  • Odpowiedz
@takelbery: Trochę dziwnie się zachowałeś, laska nie wystawiła Cię a nie chciała żebyś poczuł się jak śmieć, dlatego nie mówiła, że spotyka się z kimś innym. Tak się nie robi... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@takelbery:

6. Zapomnij i ogarniaj życie zacznij spełniać pasję, rób fajne zdjęcia ładnym laskom ()


chyba

6. Zacznij robić zdjęcia ładnym laskom żeby zrekompensować sobie to, że nie udało Ci się nigdy z żadną ładną laską i żeby móc chociaż na ładne laski popatrzeć z bliska ()


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@takelbery: Laska odwołała z Tobą randkę, nawet nie była z Tobą w związku i się mścisz? Przegryw punkt pierwszy.

8. Wyczuj że foty będą prezentem dla chłopaka


9. Zgódź się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@takelbery: Przegrywu punkt drugi i pewnie nie ostatni - normalny człowiek mówi "Nie.".

Taki trochę syndrom rozwydrzonego bachora, ale to tylko moje domysły.
  • Odpowiedz
@takelbery: Powinieneś zrozumieć że Cie po prostu nie chciała?

Mogłeś ustalić warunki tej sesji i jakby nie chciała zapłacić to olać.

Odgrywanie się za odrzucenie jest żałosne.

Nie dziw się że na Ciebie naskakuje pewnie boi się że zdjęcia będą krążyć po necie skoro już pokazałeś że jesteś jaki jesteś.

Jeszcze chwalisz się tym na mirko.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: o #!$%@? jaka solidarność jajników.

Powinieneś zrozumieć że Cie po prostu nie chciała?


@takelbery: no powinieneś to zrozumieć! Jaki z Ciebie nieogar że tego nie zrozumiałeś! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odgrywanie się za odrzucenie jest żałosne.


Żałosne to jest nie odzywanie się po odwołaniu randki bez podania powodu. Tak trudno było napisać "nic z tego nie będzie, poznałam kogoś innego"?
  • Odpowiedz