Wpis z mikrobloga

Siema Mirki

Jak coś to ostrzegam przed firmą Gorbi z #lublin, zamówiliśmy u nich rolety, na początku pięknie miało być maks 2tyg. produkcji i montaż, dzisiaj już 4 tydzień mija i nadal nie wiem kiedy ostatecznie i czy w ogóle do niego dojdzie.

Jak nie dziecko montera zachorowało to sam monter chory w szpitalu leży, takie tematy. W ostatni poniedziałek dzwonił, że mają problem z materiałem i pojawi się u Nas w piątek lub sobotę, Piątek minął, cisza, dzisiaj #zona dzwoni i gościu nie odbiera. no parodia, przypomnę tylko, że wpłacone mają 30% zaliczki.

#oswiadczenie #remontsznikersa #ostrzezenie #gorzkiezale
TheSznikers - Siema Mirki 

Jak coś to ostrzegam przed firmą Gorbi z #lublin, zamówil...

źródło: comment_MkjVxFP2EoaTP2pS6DoqGBvjrXADGgTg.jpg

Pobierz
  • 12
@TheSznikers: miałem u nich robić, ale nie mieli czasu i polecili mi inną firmę od której rolety już drugi raz się popsuły (mechanizm otwierania się rozregulował - jak jedna się podnosi to druga się opuszcza) i nie mogę się doprosić o serwis od 3 tygodni...
@TheSznikers: wystarczy wziąć telefon i podzwonić po kilu firmach i wybrać tę, która ma najlepszy termin. OK, ja rozumiem, że jesteś zdenerwowany a firma zachowuje się niepoważnie i sam bym w takiej nie zamówił montażu, ale pierwsze, co bym zrobił, to poszukał po prostu innej...
@klossser: Ja rozumiem, że może się nie wyrabiają z zamówieniami, to powinni postawić sprawę jasno a nie te denne tłumaczenia cotygodniową chorobą, szpitalem itp. poza tym jak mówię w piątek to jestem w piątek albo w przeciwnym wypadku chociaż informuję czemu Mnie nie ma, a nie takie zlewanie klienta.