Wpis z mikrobloga

#youtube #googlechrome #problemypierwszegoswiata #help #questdlainformatyka

Może jakiś ogarnięty człowiek wie co się stało z moim youtube'em? Kiedy ktoś wkleja jakiś link to strony to nie mam problemu z odtworzeniem filmiku o ile nie następuje przekierowanie, natomiast kiedy muszę kliknąć bezpośrednio w link, który otwiera mi się w nowej karcie (bądź obecnej przełączając stronę) to wyświetla mi się komunikat odnośnie tego, że materiał jest niedostępny. Na innej przeglądarce wszystko działa dobrze, więc używałam Maxthon'a, niestety jestem #leniwabula i nie chce mi się czekać na koniec reklam (upośledzony Ad hunter nie działa tak jak Adblock). Robiłam reinstalację chrome i nic to nie dało, jest nawet gorzej niż było, bo teraz to nie działają mi filmy, które wyszukuję bezpośrednio na YT.

Pozdrawiam

Nieporadna życiowo
  • 8
@Gothagami: Wina po stronie YT...znam to z autopsji, bo używam Chrome. Poczytaj fora na ten temat, potwierdzą fakt, że nie ma sensu szukać przyczyn w bebechach i oprogramowaniu kompa, bo jak wiadomo, prawie codziennie większość ma problem z youtube i jest to spowodowane głównie problemami technicznymi z ich strony ;)
@Gothagami: Chodzi o to, że jutro tego problemu nie będzie (mimo, że zapewne pojawi się nowy. typu: brak komentarzy do piątego odświeżenia itp.). Periodycznie z YT dzieją się różne rzeczy i nie ma sensu zmieniać przeglądarki z powodu chwilowych problemów technicznych molocha zwanym YouTube :)
@Czupakabra82: tylko, że ja miałam ten problem jakiś tydzień temu (lub dwa, nie pamiętam, nie umiem określać czasu) no i on nie zniknął a wręcz nasilił się, na masthon'ie nie miałam żadnego problemu (no oprócz adblock'a)