Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie mi proszę jakąś konkretną, dobrą książkę, zawierającą jakieś porady, naukę malowania (akwarelami). Taką bardzo ogólną, podstawową. Będę bardzo wdzięczny :)

Może też z rozpędu ktoś poleca jakąś książkę do nauki rysunku? :)

#rysujzwykopem #malujzwykopem #pytanie #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Kirkain: Książki Parramona są spoko. Ja mam poza tym "jak malować akwarelami" i tez jest ok. Tak naprawdę one wszystkie są do siebie podobne. Pokazują narzędzia, papier a potem etapy powstawania rysunku. Najlepsza nauka to ciągle ćwiczyć.
  • Odpowiedz
@sohee: Dzięki za odpowiedź. Oto co kiedyś stworzyłem, taka tam kopia Van Gogha. Malowałem to tak sam z siebie, bez żadnej wcześniejszej nauki, tyle co sam ćwiczyłem. Ale chciałbym wrócić do malowania, bo akwarele wysychajo, a czyste podobrazia czekajo na zagospodarowanie. Możesz wyrazić swoją krytyczną opinię, czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztuka #chwalesie #malarstwo
Kirkain - @sohee: Dzięki za odpowiedź. Oto co kiedyś stworzyłem, taka tam kopia Van G...

źródło: comment_9PpprrWOmGgbvBdBjmZ7UP0CbPCYARJh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Kirkain: Wygląda całkiem nieźle tak na pierwszy rzut oka. Może więcej kontrastu by się przydało, głębi. Jednak ja się nie podejmuje dyskusji o malarstwie bo umiem tylko rysować.
  • Odpowiedz