Wpis z mikrobloga

Hahahah widzieliście oświadczenie KQLEGO?

czitowalem jednie przez 1 tydzien na serwerach publik i match makingu, ponieważ dostałem na próbę program od jego twórcy. Musiałem go wypróbować zżerała mnie ciekawość.


hahaha no na bank, profesjonalny gracz zaryzykowalby kariere aby sobie poczitować na Main Account na serwerach public. No blagam, nawet nie ma jaj powiedzieć, że jest #!$%@?ą i czitował od dawna. Śmierć frajerom.

#csgo #vacation
  • 14
@hajen: gdzie pisze ze na smurfie?

"At the end of August, I was contacted by a supex0 progammer, who built a strong case and told me that a lot of pros were using the program.


"Instantly, I became curious. He gave me access to the program for seven days. Like an idiot, I fell into temptation, which was too great. I wanted to see what it looked like on public servers
@hajen: prawo dużych liczb. Tysiące graczy tak robi i któremuś w końcu wejdzie. :) Mimo wszystko wielki #!$%@? mu w dupę od czasu akcji z bonusową kasą po ddos.
@M4lutki: co wyklucza niemożliwość takiego strzału. Pamiętajcie, zanim kogokolwiek się spali na stosie każda sytuacja powinna być "beyond any doubt". Gościu czitowal, przyznał się i dobrze. Ja tylko nie opieram się na jednym headzie.