Wpis z mikrobloga

Chciałem po paru latach pograć znów w multi Modern Warfare 3. Pamiętam, że już wtedy były problemy z cheaterami (system antycheatów praktycznie nie istniał) i z tego powodu porzuciłem grę. Teraz pobrałem ("pewnie naprawili przez te lata"), odpalam... i jest po prostu tragedia. W ciągu kilku dni ANI RAZU nie trafiłem na potyczkę, w której nie byłoby choćby jednego oszusta. Dziś miarka się przebrała. Podłączam się do jednego serwera - koleś widzi przez ściany (co widać na killcamach). Podłączam się do drugiego - cały serwer to jeden wielki cheat (stara sztuczka - wszyscy spawnują się w jednym miejscu non stop, a admin stoi i puszcza w to miejsce serię zdobywając frag za fragiem). Podłączam się do trzeciego - koleś wisi w powietrzu kilkadziesiąt metrów nad całą mapą i zdejmuje wszystkich ze snajperki. No po prostu porażka na całego, odinstalowuję. Szkoda, bo ta gra po sieci dawała mi kiedyś sporo radochy (fajne mapy i jeszcze fajniejsze perki) podczas potyczek ze znajomymi. Multi od samego początku sprawiał niestety wrażenie opuszczonego przez twórców.

#szkoda #modernwarfare3 #callofduty #infinitywardcwel
Pobierz
źródło: comment_PScdFGi8HJ4y1nYXvOIbYLqdjn2daHVN.jpg
  • 6
@rss: Tak to jest jak 'Pr000Gam3r' i inne 'xXXL33tSk1llzXXx' dorwą się do gry. Na konsolach (x360) nie wygląda to wcale lepiej (lobby infection), te hacki to spory biznes, dzieciarnia zawsze zapłaci dolarami z karty kredytowej mamusi, co z tego że zero w tym przyjemności, są fragi.
@rss: Ostatnio ponownie odpaliłem MW2 i w trakcie kilku godzin grania nie miałem żadnych problemów. Był tylko jeden koleś, który miał niesamowitego skilla przy użyciu snajperki - myślałem, że ma wszelkie możliwe cheaty jednak później się okazało, że trochę campuje, wybiera dobre miejsca i tym samym zdobył z 40 fragów.
@rss: Najpierw na 'nieoficjalnym' potem na oryginalnym ale tak naprawdę różnicy nie było. Jak chcesz mieć 'czystą' rozgrywke to polecam zainwestować te kilkanaście złoty - klucze steam MW2 i MW3 są tanie.
@rss: teknogods czy coś podobne, na wielu serwerach byli admini i co najwyżej jedną rundę taki sobie pograł.

Potem kupiłem oryginała i byłem w szoku, hax na haxie. Zgłaszasz takich #!$%@?ów i nic, dalej grają...