Wpis z mikrobloga

@swinkapl: tego chyba nikt nie kwestionuje. A co do jej aktywności, to podobno ładne pieniądze za to kasuje, a wrzuca chyba przepisy kulinarne i zdjęcia ciuchów (nie jestem pewien)? Więc czysty profit.
@tabee: Coś tam jakiś blog lajfstajlowy ma czy na co teraz moda w Internetach. Żarcie robi, pokazuje swoje ciuchy - takie typowe nicnierobienie dla pieniędzy. A pieniądz na pewno dobry za to bierze - znane nazwisko, ciągle hajp w mediach na to, co robi (sam blog + tematyka), pojawia się na imprezach celebrytów itd. Nie narzeka raczej.
@swinkapl: no właśnie, więc ładnie się ustawiła. Ktoś może powiedzieć, że dzięki tatusiowi, bo to niewątpliwie po części prawda, ale czy inne dzieci znanych polityków zarabiają dużą kasę na jakimś gównoblogu, bo mają znane nazwisko? Także fajnie, że się jej udało, bez względu na to co myślę o jej tatusiu.
mowa była o dosłownie byciu ładnym


@cierpkiezale: Co? Ja napisałem, że to wg mnie ładna kobieta (sympatyczny ryjek i ciało fajne - dokładnie). Za sjp:

«odznaczający się urodą; też: taki, który się komuś podoba»


No dalej, jestem ciekaw jak z tego wybrniesz.
@swinkapl: podpiąłem się pod pierwszy koment, dalej nie czytałem. Tak czy owak dziewczyna niczym za bardzo się niewyróżniająca + to że tuskowa = brak jakiegokolwiek zachwytu. Generalnie beka z podludzi co to się spuszczają masowo nad laskami i jeden za drugim bezmyślnie w internetach pieją z zachwytu- jesteś taki męski i na fuula samiec alfa bo pod każdą laska.jpeg ciśniesz "super sztuka", "ruchałbym" i jak tylko nie należysz to tej elitarnej
@cierpkiezale: Beka to na razie z ciebie, bo nikt nie napisał poematów o niej, nikt nie napisał super sztuka czy że ruchałby.

Wszystkich określeń użyłeś TY.

Nikt też nie pisze, że jak ci się nie podoba, to od razu jesteś homoś.

xD
@cierpkiezale: Jasne, ale nie lubię generalizowania.

Jest wpis, jest kilka komentarzy, ty dorabiasz do tego gównoburzę.

Napisałem, że ładna, ktoś tam, że nie. Luz. Fajnie. Koniec wpisu.

Nie interesuję się zjawiskiem propsowania dupek w internecie i sikaniu pod każdym zdjęciem oraz przechwalaniem się dupczeniem. Słabe to.
@MagnitudeZero: Kolejny... Wlazłem sobie na Pudelka, zobaczyłem parę newsów, zjechałem niżej, był z Tusk. Popatrzyłem, napisałem, że ładna z niej kobieta, bo ma przyjemną twarz i ładne ciało, a tutaj zgraja ocenia nagle wygląd przez pryzmat rodziny czy charakteru. Kurde, przecież ja wyraźnie napisałem o wyglądzie. Nie znam jej i najprawdopodobniej nie poznam, nie oceniam charakteru czy tego, co robi jej ojciec. Jest po prostu ładną kobietą.

Ja pierdzielę. ( ͡