Wpis z mikrobloga

Homofobia nie istnieje, to tylko wymysł lewactwa, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Otóż nie, nieprawda. Wystarczy niewinne

Mirki, właśnie przyznałem się rodzicom że jestem gejem.


#

I lecimy z koksem:

Usuń konto pedale


Na całe szczęście jest ogromna szansa (86,25% - według najnowszych badań Amerykańskich), że zdechniesz na chorobę weneryczną albo wykrwawisz się, wskutek rozprucia dupska.


Oby tylko nie chowali Cię między ludźmi, bo do nich nie należysz. Nie pozdrawiam.


Miłego AIDS i pozdrów kolegę @artpedała.


plusa gejowi? p------o?


nie gej tylko wstrętny pedał , mów po polsku i obys jak najszybciej zdechł na EJCA cwelu.


Dlatego ich k---a nienawidzę i gdyby ich przyszłość ode mnie zależała, to już dawno by zostali zastosowani jako nawóz w lesie. Pozdrawiam.


no w---------j w podskokach sio


D--a nue boli?


I na deser jakże typowy komentarz bojownika o poziom wykopu, strażnika wolności słowa, ostoi rozsądku i rzeczowej dyskusji

Uważaj na tych homofobów z neuropy, którzy z twojej orientacji robią każdego dnia na wykopie kwestię polityczną.


#neuropa #shitwykopsays #homofobia #lgbt
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tamerlan: @spatsi: lepiej, żeby troll. W sumie jak tak przeczytałem to nasuwa mi sie pytanie jak wy byście zareagowali na taki tekst waszego dziecka...

Edit

usunalem bo myslalem ze mi sie post zdublowal...
  • Odpowiedz
@spatsi: Gwarantuje ci że też byś zrobiła afere, może nie gównoburze ale afere. człowiek w nowej sytuacji szczególnie gdy dotyczy to jego najbliższych i poniekąd jego samego zupełnie inaczej reaguje na sytuacje. Ciężka sprawa. Sam nie wiem jakbym sie zachował...
  • Odpowiedz
@spatsi: A ogólnie to gównoburza o nic. Mirko to mirko, czego się spodziewał pisząc takie teksty, że co? Że chłopaka znajdzie? To też taka wymuszona akceptacja. Pisać na mirko, że się jest gejem to jak jechać na mecz w autokarze Wisły w szaliku Cracocivi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po co na siłę zmieniać ludzi i ich poglądy? Lubi w pupę to niech nie pisze o tym
  • Odpowiedz
@spatsi: odpowiedzialem tak jak ja to sobie wyobraziłem. Może z niemocy? Sam nie wiem, serio. A tak poza tym to powiedziałabyś dziecku - Dobrze Sebuś bądź sobie gejem spoko lus?
  • Odpowiedz
Tak z ciekawości: jak definiujesz obnoszenie się i czy heterycy również powinni podlegać tym samym zasadom?


Bycie homoseksualistą nie jest niczym złym.

@spatsi: takie naiwne (prowokacyjne?) wypowiedzi niszczą. rozumiem twój punkt widzenia i też uważam, że nie ma dobra i zła, wszystko jest względne i nie ma obiektywnych norm moralnych itd. ale zrozum, że homoseksualizm przynosi niekorzystne skutki dla gatunku dlatego jest tępiony i traktowany jako zboczenie.

a tak na
  • Odpowiedz
@otto_flick: Podaj mi przykład terapii, która nawraca homosi na heteroseksualizm.

siedzenie z założonymi rękoma i udawanie, że nic się nie dzieje.


Ale przecież naprawdę nic się nie dzieje. W homoseksualizmie nie ma niczego złego.
  • Odpowiedz
@spatsi:

Podaj mi przykład terapii, która nawraca homosi na heteroseksualizm.


Po co? Odpiszesz, że "LOL, nauka dawno odrzuciła te brednie". Jak wiadomo nauka (w tym medycyna, a zwłaszcza psychiatria) nigdy się nie
  • Odpowiedz