Wpis z mikrobloga

Homofobia nie istnieje, to tylko wymysł lewactwa, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Otóż nie, nieprawda. Wystarczy niewinne

Mirki, właśnie przyznałem się rodzicom że jestem gejem.


#

I lecimy z koksem:

Usuń konto pedale


Na całe szczęście jest ogromna szansa (86,25% - według najnowszych badań Amerykańskich), że zdechniesz na chorobę weneryczną albo wykrwawisz się, wskutek rozprucia dupska.


Oby tylko nie chowali Cię między ludźmi, bo do nich nie należysz. Nie pozdrawiam.


Miłego AIDS i pozdrów kolegę @artpedała.


plusa gejowi? #!$%@?ło?


nie gej tylko wstrętny pedał , mów po polsku i obys jak najszybciej zdechł na EJCA cwelu.


Dlatego ich #!$%@? nienawidzę i gdyby ich przyszłość ode mnie zależała, to już dawno by zostali zastosowani jako nawóz w lesie. Pozdrawiam.


no #!$%@? w podskokach sio


Dupa nue boli?


I na deser jakże typowy komentarz bojownika o poziom wykopu, strażnika wolności słowa, ostoi rozsądku i rzeczowej dyskusji

Uważaj na tych homofobów z neuropy, którzy z twojej orientacji robią każdego dnia na wykopie kwestię polityczną.


#neuropa #shitwykopsays #homofobia #lgbt
  • 243
  • Odpowiedz
On nie chwali się swoją seksualnością tylko ilością partnerek.


@DeXteR25: Lel, rozumiem, że gdyby jakiś koleś opisywał jak i ilu facetów nie przeruchał, to wykazałbyś się podobnym zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@DeXteR25: jasne. uważam jednak, że informacja o swojej orientacji jest zdecydowanie mniej intymna od pisania ilości partnerek i preferencji seksualnych, wnikając w temat bardziej niż w samą kwestię orientacji. ba, nawet anal u hetero jest spoko, ale jak pedał go lubi, to dupa jest od srania.
  • Odpowiedz
Heterycy się nie obnoszą z niczym. Widziałeś kiedyś paradę heteroseksualistów? Albo żeby geja wyzywali np. od heterofobów?


@DeXteR25: A to nie ma marszów dla rodziny i nie pojawiają się hasełka, ze geje chcą ten model rodziny zniszczyć XD?
  • Odpowiedz
@spatsi: Po prostu nie domagam się, by ktoś o tym wiedział i mnie akceptował. To jest takie "patrzcie na mnie, jestem inna", w sumie zachęcanie homofobów do akcji wręcz. Co do postu Igorussa, to po prostu wybrał złe miejsce na dzielenie się takim doświadczeniem.

Wybrał miejsce dobre jak każde inne to społeczność wykopkow wymaga edukacji. albo przeprwadzki
  • Odpowiedz
@SScherzo: Zależy u których hetero. Ludzie są różni. Najprościej zaszufladkować geje i heterycy. Jeden heteryk lubi wsadzić lasce w dupę, a drugi nigdy by tego nie zrobił. Jedna laska lubi, inna nigdy się nie zgodzi.

Orientacja seksualna to prywatna sprawa każdego człowieka. Intymność, która powinna zostać w sypialni. Jeżeli ktoś robi z tego kartę przetargową albo próbuje wmawiać innym, że to normalne to nie zasługuje na mój szacunek i akceptację.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: no właśnie - ludzie są różni, ale geje najwyraźniej są tacy sami i każdy z nich lubi w dupę i jest to złe i zboczone. ironia oczywiście, bo wielu gejów nie uprawia nawet seksu analnego.
  • Odpowiedz
@PlecSchrodingera: Ale tego nie da się zrobić. Pamiętasz o czym pisał @miomol? Następnego dnia zadzwonił do mnie dosłownie wkur...ny, bo 2 podludzi z którymi chodził kiedyś do klasy robili mu z tego powodu smród za plecami. I tak to już jest w tym kraju, podludzie bez życia pchają się z butami w życie innych.
  • Odpowiedz
@ciepol: to wolny rynek moich przekonań i mogę myśleć co chce, a narzucanie takich kwestii jest niedorzeczne i bezczelne.


@Zuldzin: twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka a obrażanie cytowane w tym wpisie jest już naruszeniem czyjegoś dobrego imienia czyli prawa do wolności od szykan.
  • Odpowiedz
bo wielu gejów nie uprawia nawet seksu analnego.


@SScherzo: To jaki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Waginalny?

Facet+facet to zboczenie. Ja tak uważam. I póki trzyma to dla siebie i nie uznaje, że koniecznie musi mi powiedzieć, że jest gejem i jakie to jest normalne to nie interesuje mnie jego seksualność. Będę go traktował jak człowieka.
  • Odpowiedz
Za obnoszenie się uważam publiczne rozmawianie o seksualności


@bruceivins: jezu, jak sobie wyobrażam takie chore, wiktoriańskie społeczeństwo, w którym nikt się nie "obnosi" i w którym nie wolno wprost mówić publicznie o seksualności, to aż mi cierpnie skóra.
  • Odpowiedz