Wpis z mikrobloga

Homofobia nie istnieje, to tylko wymysł lewactwa, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Otóż nie, nieprawda. Wystarczy niewinne

Mirki, właśnie przyznałem się rodzicom że jestem gejem.


#

I lecimy z koksem:

Usuń konto pedale


Na całe szczęście jest ogromna szansa (86,25% - według najnowszych badań Amerykańskich), że zdechniesz na chorobę weneryczną albo wykrwawisz się, wskutek rozprucia dupska.


Oby tylko nie chowali Cię między ludźmi, bo do nich nie należysz. Nie pozdrawiam.


Miłego AIDS i pozdrów kolegę @artpedała.


plusa gejowi? p------o?


nie gej tylko wstrętny pedał , mów po polsku i obys jak najszybciej zdechł na EJCA cwelu.


Dlatego ich k---a nienawidzę i gdyby ich przyszłość ode mnie zależała, to już dawno by zostali zastosowani jako nawóz w lesie. Pozdrawiam.


no w---------j w podskokach sio


D--a nue boli?


I na deser jakże typowy komentarz bojownika o poziom wykopu, strażnika wolności słowa, ostoi rozsądku i rzeczowej dyskusji

Uważaj na tych homofobów z neuropy, którzy z twojej orientacji robią każdego dnia na wykopie kwestię polityczną.


#neuropa #shitwykopsays #homofobia #lgbt
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spatsi: jak za przytoczone przez ciebie wpisy nie polecą platyny, to już naprawdę stracę wiarę, że poziom ma tu szansę się kiedykolwiek podnieść
  • Odpowiedz
@Misaki: Błąd. Toleruję homosiów, bo nie interesuje mnie ich życie seksualne. Nie atakuję nikogo z powodu jego orientacji, porozmawiam z takim człowiekiem itd.

Ale nie akceptuję homoseksualizmu jako coś normalnego. Osobiście uważam, że to choroba i skrzywienie. Margines. Anomalia społeczna. A to nigdy nie będzie normalne, bo od normy jest odstępstwem. Nie akceptuje obnoszenia się ze swoją seksualnością. Homoseksualista nie znajdzie mojego zrozumienia dla swoich zachowań. Tak samo np. dendrofil.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Ja mam tak samo, z tym że nie akceptuję terminu "norma". Każdy człowiek jest inny i dlatego nie należy wszystkich mierzyć jedną miarą. Ale to temat na osobny odcinek.

Według mnie niech sobie żyją jak chcą, ale niech się z tym nie obnoszą publicznie.

  • Odpowiedz
@spatsi: Po prostu nie domagam się, by ktoś o tym wiedział i mnie akceptował. To jest takie "patrzcie na mnie, jestem inna", w sumie zachęcanie homofobów do akcji wręcz. Co do postu Igorussa, to po prostu wybrał złe miejsce na dzielenie się takim doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@Misaki: Ja właśnie jestem zdania, że kobieta + facet jest normą. I nie przekona mnie nic w tych kwestiach. Tutaj jestem jak skała lub beton jak kto woli. Serio.

A jeżeli facet lubi innego faceta i oboje się na to zgadzają? Co mnie kurde do tego? Dlaczego miałbym ich atakować z tego powodu? Mogę ich zaatakować w momencie kiedy zaczną się do mnie zwracać per. homofob lub będą mi wmawiać,
  • Odpowiedz
@spatsi: Heterycy się nie obnoszą z niczym. Widziałeś kiedyś paradę heteroseksualistów? Albo żeby geja wyzywali np. od heterofobów? Największy szum robią właśnie osoby homoseksulne moim zdaniem. Najczęściej same nie akceptujące tego co robią, zmieniając na siłę i zaklinając rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: o to, że non stop chwali się, ile lasek rucha i czego to one nie robią. to obala Twoje stwierdzenie, że hetero się nie obnoszą ze swoją seksualnością.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Ok. Chodziło mi bardziej o szukanie akceptacji na siłę poprzez np. parady, ataki, akcje społeczne itp.

Chwalenie się podbojami seksualnymi jest słabe i to dotyczy obu stron. On nie chwali się swoją seksualnością tylko ilością partnerek. To płytkie ale nie ma nic wspólnego z zachowaniem typu "patrzcie na mnie, jestem hetero."
  • Odpowiedz