Wpis z mikrobloga

  • 639
Te Chińczyki to potrafią dbać o klienta, zamówiłem kamerkę cctv, niebędąc świadomy, że był do wyboru system ntsc/pal, a standardowo przy zakupie wybiera ntsc, miałem już pisać do niego, żeby jednak pal wysłał, ale na koncie miałem już od niego wiadomość "Dear friend, Have a pleasant day. Thanks for your support on my store, i see that you choose NTSC as your cameras' television system, but as we know in Poland, the television system is PAL, so we need to confirm with you if you are still like to choose NTSC? Hope your answer. Warmly regards, Debbie"

#dhgate
  • 17
@maze: link podany wyżej, jeszcze dzisiaj były tam kupony na 10$, więc kamerka wyszła 5,7$, szału pewnie nie będzie, a jeden wolny kanał zapełni.

LOL skąd tyle + ? jakby na naszym rodzimym serwisie aukcyjnym takiego zachowania człowiek nie uświadczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zarys: Foxoffer: Mnie się pomieszało bo myślałem że nie dostałem GPSa do kamerki i od razu dostałem propozycję zwrotu kasy lub wysyłkę drugiego. Nie skorzystałem bo GPS był tak dla jasności, bo nie jestem cebulą :) Podoba mi się podejście chińczyków. Zero pytań czy może na cle nie zasunęli itp.