Wpis z mikrobloga

54%. Cieszę się że wygrała miłość. Miłość do #lodz. Jestem dumna z tego, że tylu łodzian docenia to jak zmienia się nasze miasto i chce razem ze mną budować nową, lepszą Łódź. Narazie jedno jest pewne: jutro na 8.00 idziemy do pracy. To są tylko prognozy, wyniki poznamy późno w nocy. Wszystko wskazuje na bardzo dobry wynik. Jestem bardzo zadowolona i wzruszona. Wszystkim łodzianom bardzo dziękuję. #polityka
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hannazdanowska: Fajnie, że udało się załatwić sprawę w 1 turze - część z nas jest zadowolonych z pani rządów, ale część po prostu obdarzyła panią kredytem zaufania, gdyż chce dokończenia otwartych inwestycji i projektów - proszę tego nie zepsuć, bo jednak dawno Łódź nie miała takiego prezydenta :)
  • Odpowiedz
@Przygoda: @pawlos0000: @hannazdanowska: Jak tej całej bandy z PO nienawidzę, tak w mojej opinii pani Hania robi dobrą robotę. Wiadomo, afery zawsze jakieś będą, były i są - ale nie można zarzucić tego, że nic się w mieście nie dzieje. Rozwija się ono w pozytywnym kierunku, z dobrze wybranym celem i określeniem przyszłości.
  • Odpowiedz
@pawlos0000: A Ty kuzyn Korwina, że masz logo KNP w awatarku? :) Przekonania i opinie nie pochodzą od lizania d--y, jak to uważasz. Może w Twoim otoczeniu tak jest to odbierane, aczkolwiek w moim buduje się je na obserwacji i własnych wnioskach. Moje obserwacje i wnioski są takie, że w mieście dzieje się wiele pozytywnego w tej chwili. Nie neguje faktu iż kandydatka jest z PO, którego żywnie nienawidzę. Nie
  • Odpowiedz