Wpis z mikrobloga

@bercik999: @neib1: Ja też głosowałam na Wiplera, ale w drugiej najprawdopodobniej mój głos pójdzie na Hankę.

Bo tak patrzę na program Sasina i widzę obietnicę darmowej komunikacji miejskiej dla płacących podatek w Warszawie i chce mi się śmiać. A równie mocno chce mi się śmiać jak chce inwestować w gabinety stomatologiczne w szkołach - kurde niech najpierw się zainteresują tym, żeby pielęgniarka była zawsze w szkole w godzinach lekcyjnych. Ogólnie
to trochę za dobrze jak na kogoś kto olewa debaty i ma dym o kamienice.


@bercik999: W wywiadzie mówiła, że olała debatę, bo w poprzedniej z wieloma kandydatami miała tylko kilka minut na wypowiedź. Nie ma więc co się dziwić, bo jak staje się samemu kontra kilku kandydatów, z których każdy po tobie jedzie i nie ma się nawet czasu na obronę, to po co jej taka debata? Do debaty dążą
@Taco_Polaco: Inni przynajmniej umieli wymówić "r". Jak ktoś, kto nie umie się poprawnie wypowiedzieć i irytuje za każdym razem kiedy otworzy gębę mógł zostać prezydentem Warszawy? Nie jest też specjalnie rozgarnięta, ma więcej pachołów od realnej pracy niż wcześniejsi prezydenci, powinna więc nadrabiać wizerunkiem- ale o tym już było wyżej.