Wpis z mikrobloga

Mireczki co się #!$%@?ło. Umówiłem się wczoraj z #rozowypasek 8/10 do pizzerii. A że dziewczyna ta jest wegetarianką i wielką obrończynią praw zwierząt kazała mi zamówić pizze wegetariańską. Więc poszedłem złożyć zamówienie i zamiast powiedzieć: "Poproszę pizze wegetariańską" powiedziałem: "Poproszę pizze sytą" (szynka, boczek, kiełbasa, salami). Niestety nie zwróciłem na to uwagi. Kurdebele, przejęzyczenia bywają bardzo niebezpieczne XD Wróciłem zadowolny do stolika, wszystko z różowym świetnie się układa, aż po 15 minutach przynoszą nam pizze. Dziewczyna na widok mięsa mało co palpitacji serca nie dostała. Powiedziała, że jestem największym gnojem jakiego spotkała i że życzy mi, żeby jakaś świnia mnie zeżarła, żebym zobaczył jak to jest, po czym oburzona wyszła. Może i troche żal, ale uchroniłem się przed różowym z #!$%@?.


#coolstory #logikarozowychpaskow #przegryw ale troche #wygryw
  • 43
@soronprfbs: No ja też jakiś czas temu poznałem #rozowypasek z #!$%@? na temat mięsa i ogólnie zwierząt. Na szczęście było to jakieś 4/10, więc po jakimś czasie mogłem sobie wyzywać ją od wegezjebów i takie tam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały czas jak mówiłem o jedzeniu mięsa, ona mnie poprawiała: 'TO NIE JEST JEDZENIE MIĘSA, TO JEST JEDZENIE TRUPÓW, MARTWYCH CIAŁ. BOISZ SIĘ TO POWIEDZIEĆ? NIE MASZ
@biuna: No, to potem atmosfera się lekko rozluźniła, wszyscy podpiliśmy trochę (działo się to w barze) no i nawet chciała nas (mnie i kolegę, który ma takie same poglądy na temat wegezjebów jak ja) zaprosić na jakąś imprezę, którą kminiła zrobić. No i mówiła, żebyśmy tam wzięli swój alkohol i coś do jedzenia. Na to koleżka:

Spoko, ja przyniosę


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oj był zarówno hurr
@soronprfbs: ee to słabo ;) mogłes podejsc do tego taktycznie a nie jak gimnazjalista. ja tez poznałem swoj #rozowypasek jak byla wege ale uskuteczniajac różne metody perswazji skutecznie wybilem jej to z glowy. gdybys postapil tak samo to mialbys #profit bo mialbys pasek 8/10 a tak to teraz #!$%@? sie pizzy z mięchem i zwalisz se konia :D

ps. ale z drugiej strony to pasek wege wcale nie jest taki zly.