Wpis z mikrobloga

To są jakieś jaja, moderator nrq zmienia decyzje moderatora 6eM parę godzin po jej wydaniu i nagle @janusz1953 przestaje być multikontem @internetowyjanusz w tym samym zgłoszeniu!!!

Może mi ktoś powiedzieć co tu się kur** dzieje?

Wołam @Benti i @woodywoodpecker którzy też zgłosili @janusz1953 i ich zgłoszenia zostały przyjęte jako prawidłowe.

#permdlajanusza #moderacja #moderacjacontent #afera #banderacja #4kuce #4konserwy

Dodam jeszcze tagi #ukraina i #rosja które @internetowyjanusz miał zwyczaj spamować.

Tu jest screen z prawidłową decyzją
M.....n - To są jakieś jaja, moderator nrq zmienia decyzje moderatora 6eM parę godzin...

źródło: comment_Cge0fkclXpaCHOEx1NwDNJCDYiw18OZ0.jpg

Pobierz
  • 29
@Stadler: @Myrten: Nie wiem ja nie jestem moderatorem. Najwidoczniej miał jakieś wytłumaczenie, które moderator NRQ rozpatrzył jako zasadne. Nie mnie oceniać czy takowe było zasadne czy nie. Niech nikogo nie dziwi zmiana decyzji bo jest to jak najbardziej możliwe.
@Songbird:

@printf:

Jak definiujemy "To jest multikonto"?


Posiadanie jednocześnie kilku kont w serwisie, które wykorzystywane są do manipulowania czy wprowadzania w błąd innych użytkowników (wykopywanie własnych znalezisk, plusowanie komentarzy, manipulowanie dyskusją, manipulowanie głosami i ocenami)

Manipulował dyskusją podając się za zupełnie inną osobę