Wpis z mikrobloga

#wot

Moj #rozowypasek postawnowił, że chce się nauczyć grać w WoTa. I tak, samouczek to był jeden wielki strach xD Pierwsza walka na I tierach zakończona odskoczeniem od kompa w momencie gdy pojawił się przeciwnik i zaczął strzelać xD

Druga walka lepiej ale „ja nie wiem gdzie mam jechać”. 0 dmg. Trzecia walka - powiedziałem że idę do kibla więc nie będzie wsparcia - panika over 9000 xD

Wracam, patrze a tam dwa kille i akurat dopalający się trzeci xD 3 tony nabitego dmg i czwarta ilość dmg na 30 graczy xD
  • 14
to na I tierach nie można zadać aż tyle DMG.


@Captaii: na pierwszych tierach nie można mieć czwartego wyniku pod względem ilości zrobionego dmg na 30 osob?xD
@Zbychoo: @jos: @Bartek2016: Tona to 1000 KG, więc wnioskuje, że chodzi o tysiąc DMG. A ty autor pisze o 3 tonach.

Nawet mega doświadczony gracz nie zadana 3 tysięcy dmg na I tierach, bo zwyczajnie nie starczy chyba nawet HP wszystkich wrogich czołgów, a nawet jeśli jakimś cudem starczy to tylko przy założeniu, że żaden sojusznik nie zada DMG i wszystko będzie dla nas.

A w dodatku tutaj mowa
@Captaii: Tona jest swoistą alegorią setki, autor tekstu posłużył się nią by niejako wzmocnić, podkreślić wielkość uzyskanego wyniku. Osoby z danego tagu orientują się w grze i znają przedziały możliwych do uzyskania wyników, toteż metafora ta jest dla nich prosta do odczytania. Jednakowoż możemy uznać to wszystko za bujdę i fikcję literacką. Drugą opcją jest pogratulowanie autorowi tak zdolnej kobiety.

@iniacz:

Tak naprawdę to trenuję to czołgowanie od 5 ton lat, żeby zaimponować @jos i tylko udawałam na początku, że nie umiem.


Od pięciuset lat? Wow, szacun, tak doświadczonego gracza jeszcze nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)