Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiałem się nad dziwolągiem, którym jest TVN. Przecież to kompletna porażka. Ponad połowa czasu antenowego to reklamy. Nigdzie na świecie nie spotkałem się z tak długimi segmentami reklam, czasami nawet 15 minut (np. dla porównania w USA to jest 6-8 30-sekundowych reklam, średnio w sumie 3-4 minuty).

Ale @FaktyTVN: to już jest totalna katastrofa. Przemilczają istotne wydarzenia (ewentualnie dają do części humorystycznej), przekręcają fakty, ale gdy trzeba zgnoić niewygodnego człowieka to tańcują jak tanie prostytutki.

I to ma być ogólnopolska telewizja?

To jest poziom jakiejś obskurnej lokalnej stacyjki telewizyjnej w Meksyku, której właścicielem jest kumpel lokalnego bossa narkotykowego.

#4konserwy
  • 30
Ale @FaktyTVN: to już jest totalna katastrofa. Przemilczają istotne wydarzenia


@MKJohnston: pokaż dowody. Nasz program codziennie (!) rozpoczyna się od wydarzenia dnia. Zamiast pisać nieprawdę (oraz imputować nieprawdę) pokaż, na jakiej podstawie formujesz wnioski. Każdy z Was decyduje pilotem; może też wejść na naszą stronę i upewnić się, czy coś pominęliśmy. Operuj konkretami, niewiele ich w Twojej wypowiedzi.
@MKJohnston: Raptem 3% ludzi spośród 3 milionow osob, ktore ogladaja Fakty TVNnalezy do przedzialu wiekowego 16-25lat. Ogólnie wiadomości/wydarzenia/fakty oglądają w największej grupie ludzie z małych miasteczek i wsi, z wykształceniem podstawowym lub średnim w wieku +50 lat.

Nie trudno zauważyć, że ta grupa ma największe problemy z korzystaniem z internetu, dostosowaniem się do nowych technologii. Poziom telewizji jest tak tragiczny, że wytrwanie przy telewizorze dłużej niż kilkanaście minut jest dla przeciętnego
@MKJohnston: Cały TVN to dno i wodorosty, seriale robionę są pod plebs i lemingów, fakty nie mają nic wspólnego z faktami, reklamy to przeważnie reklamy leków na chory odbyt lub homeopatia albo "weź kredyt na wyprawkę dla dziecka".

Na dodatek na wykopie próbują manipulować treścią, nie dając możliwości odpowiedzi.

http://www.wykop.pl/wpis/10138512/faktytvn-cos-do-mnie-pisza-ale-nie-moge-im-odpowie/
@MKJohnston: pokaż dowody. Nasz program codziennie (!) rozpoczyna się od wydarzenia dnia. Zamiast pisać nieprawdę (oraz imputować nieprawdę) pokaż, na jakiej podstawie formujesz wnioski. Każdy z Was decyduje pilotem; może też wejść na naszą stronę i upewnić się, czy coś pominęliśmy. Operuj konkretami, niewiele ich w Twojej wypowiedzi.


@FaktyTVN: Normalnie puszczam płazem to wasze słodkie pierdzenie, ale teraz się autentycznie wkurzyłem.

http://www.wykop.pl/link/2237064/burza-na-konferencji-hgw-tlumaczy-sie-ws-przejecia-pozydowskiej-kamienicy/#comment-24451434

+screen strony faktów (gdzie jest jakiekolwiek info o