Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: przeglądajac dzisiejsze mikro nie moge oprzeć sie wrazeniu, ze wszyscy lewacy/ antyprawacy upodobali sobie to miejsce jako plac na agitacje, bo tu, w przeciwieństwie do wykopaliska nie mozna dawac minusów i każde, nawet najgłupsze posty przejdą do gorących o ile zorganizuje sie odpowiednią liczbe ludzi do zaplusowania.
  • Odpowiedz
@zepsutyzachod: jestem wyluzowany ale w-----a mnie już to. Z całego ostatniego marszu już od tygodnia wrzucane są zdjęcia jak kilku debili wyrywa drzewo i płonie tęcza. Chyba że kilkadziesiąt tysięcy ludzi z flagami przeszło ulicami Warszawy. Najważniejsze są te dwa zdjęcia. I jeszcze te komentarze wszechwiedzacych kucyk którzy bez przerwy piszą że marsz niepodległości to tylko niszczenie warszawy
  • Odpowiedz
@salek123: no rzeczywiście bo w Marszu nie uczestniczą bandy zadymiarzy-kibiców klubów piłkarskich w kominiarkach i szalikach. To wszystko to policyjna prowokacja. Kilku debili? A reszta to za przypadkowe tło robiła? Stali z boku i się patrzyli jak drzewka wyrywają? Bruk demontują? I tak tego typu marsze ściągają do miasta najgorsze szumowiny z całej Polski i nie tylko (lewackie bojówki z Niemiec) których jedynem celem jest wyżycie się w burdach z
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Nie tak do końca na sucho bo jest tam pełno policji jako tajniaków. To, że r-----------ą nie znaczy, że nie są potem wyłapywani z tłumu, w bocznych uliczkach lub rozpracowywani na podstawie zdjęć i nagrań. Rok temu jeszcze przed akcją przy ambasadzie Rosji była jakaś akcja z rzucaniem kamieniami w stronę policji. Między innymi w tłumie zauważyłem dwie osoby w kominiarkach i identycznych kurtkach jak stało wielu tajniaków wzdłuż
  • Odpowiedz
  • 0
@XpedobearX: no tak zapomniałem, prowokacja policyjna. Samochód tvn, tecze, drzewka, atak na squot, podpalenie cieciowki przed ambasada, rwanie bruku to wszystko prowokacja policyjna.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Ja wcale ich nie usprawiedliwiam, mówię tylko o różnych dziwnych sytuacjach :) Sam zapewne pamiętasz jak w 2011 czy 2012 roku okazywało się, że niektórzy tam byli prowokatorami plus gruba ekipa patusów i wynik jest wiadomy.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: tak mam to samo zdanie, to że w kilkudziesięciu tysiącach ludzi znajdzie się ileś tam debili to jest normalne i trzeba ich wyłapać. Ale wy jak zwykle tylko potraficie popadać ze skrajności w skrajność. Dla was każdy uczestnik marszu to bandyta, każdy kibic to sebix bez inteligencji itp. Ale w sumie czego się spodziewać po serwisie gdzie gdy ktoś ma inne zdanie od większości i nawet gdy uargumentuje się
  • Odpowiedz