Wpis z mikrobloga

I tyle w temacie #wipler #wiplergate co na obrazku.. Przeraża mnie skala pijaństwa w tym kraju.

Miraski, śmieszkuję sobie nieco #bekazprawakow #heheszki obserwując kolejną, bodaj drugą odsłonę afery wiplergate.

Otóż: gość szlaja się po podejrzanych klubach. Chleje jak świnia na umór (bo zalanie ryja w trupa to jedyna rozrywka dla 90% Polaków cebulaków). I potem taki ma pretensje, że ten czy inny policjant chce go nauczyć dobrych manier.. Powiedzcie mi proszę, kiedy te Polaki-prawaki-cebulaki nabiorą jakiejś życiowej ogłady? xD
Pobierz kefir2010 - I tyle w temacie #wipler #wiplergate co na obrazku.. Przeraża mnie skala ...
źródło: comment_xJfYEPdmgmkeVNYvISJ4bJvB2EJCBhrl.jpg
  • 18
@Wraniak: I on będzie ojcem? Jaki przykład da swojemu dziecku, że co, że jedyna przyjemność w życiu to upicie się, obrzyganie koszuli, pobicie policjanta, i ewentualnie jakieś bzykanko? Czemu żeby kierować samochodem, statkiem, samolotem.. to trzeba mieć duże umiejętności i zdać szereg egzaminów, a na rodzicielstwo - najważniejszą życiową rolę - nie ma żadnych zezwoleń ani egzaminów?
@Wraniak: trzeźwość absolutna od sierpnia 2013 roku, wcześniej piłem alkohol rzadko lub bardzo rzadko. Dodam jeszcze tyle, że picie alkoholu choćby raz na tydzień jest pełnoobjawowym uzależnieniem kwalifikującym się na detoks.. Strzelam - 90% lub więcej alkoholików kompletnie nie wie, że nimi są.
@kefir2010: 1.4 promila... sam miałem 4,5 promila po badaniu alkomatem (żadnym z wysokiej póki ale też nie jednorazowy badziew więc wynik +-1 promil spokojnie) i byłem na tyle trzeźwy by móc właściwie rozwiązać dowolną całkę (:)), wrócić do domu samemu, umyć się, zjeść coś, wypić 1,5 litra wody i pójść spać.

1,4 promila to właściwie dopiero człowiek zaczyna się lepiej czuć, bo to tak naprawdę 6-7 piw, lub 300-350 ml wódki,
@Loloman: nie każdy jest alkoholikiem by zaczynać imprę od wypicia półlitrówki xD Bierzesz pod uwagę to, że są ludzie, którzy mogą się bawić, tańczyć, radować, bez skatowania organizmu tym narkotykiem w płynie (alkoholem)?
@kefir2010: Ale Ty wiesz kto to alkoholik? Alkoholikiem jest bardziej ktoś kto codziennie sięga po nawet jedno piwo, niż ktoś kto raz na pół roku #!$%@? się tak że nic nie pamięta.

No i nie ma sensu zaczynać od 0,5l. Wystarczy kulturalnie pić i świetnie się bawić od np 18 do 4 rano by wypić sporo alkoholu... ale tak naprawdę 2 promile to ja nie znam osoby która przy czymś takim