Wpis z mikrobloga

@Saper86: no, bez sensu. Kilka dni temu zakończyłem oglądanie tego sezonu i nasunął mi się jeden wniosek: ktoś tam w hbo mocno naciskał, żeby na gwałt zakończyć serial bo budżet się skończył. No i wyszła szybka #!$%@? z grzybnią. Po prostu nie uśmierca się kilku głównych bohaterów w jednym sezonie, żeby zakończyć na szybko serię.
Po prostu nie uśmierca się kilku głównych bohaterów w jednym sezonie, żeby zakończyć na szybko serię.


@JazzBlurr: ale to jakaś oficjalna zasada serialowa? Skąd wiesz, że chcieli na szybko zakończyć serię? Przecież z wątków fabularnych wyraźnie widać, że 4. i 5. sezon były napisane razem, więc mogli sobie w tych dwóch sezonach dowolnie rozłożyć wątki.
@Saper86: #!$%@?, u Ciebie spojler to faktycznie spojler...chociaż zobaczyłem tylko o śmierci głównych bohaterów, a to może znaczyć wszystko. Poza tym, po Grze o tron jestem #!$%@?ą znieczulicą :P A za Boardwalk się zabieram już od jakiegoś czasu.

Wg mnie dobrze, że kończą już ten serial, a nie ciągną tasiemca jak twórcy Dekstera chociażby. Biorąc po uwage jeszcze Breaking Bad dochodzę do wniosków, że takie 5 sezonów to może być optimum,