Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale to tak naprawdę kanapki lub bułki są królem śniadań i kolacji.Żadna jajecznica, tatar, czy inne danie nei zastąpi kanapki/bułki

Mówie oczywiście o prawdziwych kanapkach. Czyli:

- Chlebek/Bułka

- Smalec/masełko/Sos

- Sałata/Pomidor/Ogórek/ Rzodkiewka/Szczypiorek/ Ogólnie jakieś warzywko najlepiej wybrać dwa a nawet cztery, im więcej tym lepiej

- Ser

-Wędlina

- Sos

- Przyprawy

Jak robisz sobie kanapki/bułki i jedynymi składnikami są masło+wędlina to nawet mi cie nie żal.

Oczywiście bułkę czy chlebek możesz przygrzać sobie w piekarniku lub mikrofali na opcji grill i wtedy wychodzą jeszcze bardziej zajebiste.

Powiem szczerze, że klimat kanapek zaczałem dostrzegać dopiero po #narkotykizawszespoko i jak @Perlo mi wyjasnił żebym poświecil te 10 min więcej w kuchni na dobre gastro. I tak od tamtej pory gardze kanapkę robioną na bazie chleb+wędlina

#sniadanie #kolacja #jedzenie #mowiejakjest
CreativePL - Mówcie co chcecie ale to tak naprawdę kanapki lub bułki są królem śniada...

źródło: comment_MnMGAnLqjAZ9GGkdsg3i6DLtgIavsKuA.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Dark: PRzecież jak pokroisz warzywa wieczorem i wstawisz do lodówki to rano będziesz miał dobre.

Swoją drogą to tak jak byś narzekal, że przygotowanie dobrego obiadu to dużo czasu a nikt jego nie ma. Albo chcesz dobry obiad (w tym przypadku kanapki) albo chcesz suchy chleb z wędliną. Coś za coś
  • Odpowiedz
poświecil te 10 min więcej w kuchni na dobre gastro


@CreativePL: Tego samego się nauczyłem od kumpla dobre kilka lat temu jak nas gastro cisnęło. Do tego stopnia że lecieliśmy kilometra o 23 do żabki bo nam zabrakło kawałeczka sera do potrawy.

  • Odpowiedz