Wpis z mikrobloga

Boże jakie te programy na Discovery są #!$%@? xD

Koleś stwierdził, że zacznie sprawdzać ziemie koło jakiegoś budynku gdzie kiedyś był burdel. No i zaczął jeździć tam wykrywaczem metali. Oczywiście znalazł #!$%@? rzeczy... ale nie z tego się śmieję.

Znalazł metalowe pudełko - stwierdził, że to pojemnik na prezerwatywy... po czym jebnął wykład o tym jak powstały prezerwatywy. Znalazł jakieś złote gówno do trzymania kwiatków - jebnął wykład o tym, że dziwki kiedyś nosiły przypięte bukieciki do piersi, żeby ładniej pachnieć. Znalazł zegarek - jebnął wykład o Rolexie xD No #!$%@? historyk jakich mało, a jeździ po hameryce i grzebie w ziemi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja #!$%@?, to wszystko jest tak ustawione, że aż w oczy szczypie.
  • 19
@pekas: National Geographic ale nie w porze oglądalności, najczęściej w nocy coś się zdarzy. Wczoraj był fajny program "Anatomia I WŚ" czy jakoś tak. Ciekawe, ale w normalnych godzinach to możesz pooglądać bagaże, autostrady czy inne gorączki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@M4lutki: Pomijając te niskobudżetowe programy pokroju łowcy okazji, wojny magazynowe czy pseudo-magicy/czarodzieje/druidzi jak dynamo, są jeszcze jakieś normalne programy jak gorączka złota, szkoła przetrwania i inne, a nawet pogromcy mitów których nie emitują, a w USA stale powstają nowe odcinki. Ogólnie polskie Discovery to tandeta i wyzysk, niestety. Dzisiaj ok. 1 w nocy był Nik Wallenda który łaził po linie nad Chicago, transmisja na żywo z komentarzem polskim i w trakcie
@M4lutki: o ile jeszcze ten pierwszy program o aukcjach był czymś nowym o tyle te jego kopie to straszne gówno. Producenci już nawet nie starają się pokazać że ktoś te przedmioty wycenia. W jednym z odcinków znaleźli w garażu jakiś teleskop po czym pada tekst "Hmm to astromaster 90 dostaniemy za niego 1000 dolarów!!". A potem podliczają im ile to oni nie wyszli na plus. Do tego te ustawione walki spinki
@M4lutki: Discovery Science, przez dzień głównie "Jak to jest Zrobione?" i pogromcy, wieczorami i w nocy często leci "Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem", ostatnio trafiłem na program wyjaśniający fizykę kwantową i niektóre zjawiska z nią związane prowadzony w bardzo przyswajalnej formie, naprawdę pozytywne zaskoczenie.
@M4lutki: Najbardziej mnie #!$%@? w tych programach na Discovery jak one są robione po amerykańską publiczność. Tłumaczenie najprostszych rzeczy...

Jebnął jakiś waż hydrauliczny od koparki a tutaj #!$%@? szok...

"Ta awaria mogła pogrzebać nasze szanse na zarobek w tym roku", "Musieliśmy wezwać specjalistę, który wziął 2k $",

.W Polsce to #!$%@? operator by to wymienił pijąc przy tym 2 Harnasie i wziął się dalej do roboty.
@Deralian:

Dzisiaj ok. 1 w nocy był Nik Wallenda który łaził po linie nad Chicago, transmisja na żywo z komentarzem polskim i w trakcie programu Kiedy prezenter rozmawiał z kimś tam, PACH! Reklama i tak co 10 minut... Żenada i wyzysk


Dokładnie. Też to oglądałem. Mało tego rok temu oglądałem jak łaził nad wielkim kanionem. Tam to dopiero było lanie wody - "już za godzine podejmie wyzwanie" - i tak przez