Wpis z mikrobloga

Wesele nie koniecznie musi być wiejskie. Ale kiedy właśnie ludzie ze wsi/okolic miast się pobierają to wtedy te wesela jak dla mnie są najlepsze. Dobrze zrobione wesele to gwarancja dobrej zabawy, no i wodzirej... jeśli orkiestra daje radę to musi wyjść. Chociaż jak dla mnie państwo młodzi nie koniecznie równie dobrze się ubawią jak goście no i nie zawsze wesele się spłaca. Ja byłem na kilku i na wszystkich się dobrze ubawiłem.
@hudsone: wesela na których się jest z najbliższą paczka to najlepsze rzeczy na świecie. Uwielbiam to jak Janusze się rozchodzą, w głowie szumi, a na parkiecie zaczynają się prawdziwe harce do samego rana. A jedyne czym się przejmujesz to to czy był już barszcz z pasztecikami czy jeszcze nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hudsone: oczepiny z reguły są żenujące, ale na przedostatnim weselu siedzieliśmy duuuużą paczką znajomych i wzięliśmy udział w oczepinach - jedna z zabaw polegała na przynoszeniu rzeczy do okręgu krzeseł.

Po pewnym czasie padło hasło "kamień", więc wszyscy zgodnie wybiegli po kamienie na zewnątrz budynku - ja znalazłem szybko, jeden znajomy mniej... i przyniósł pełne garście ziemi z trawą - nie, nie był trzeźwy ;)
@paczekzmaslem: Z moją żoną wyszliśmy z założenia że nie przepadamy za wielkim weselem dla setki ludzi i rodziny którą się widziało raz w życiu.

Po ślubie było przyjęcie w restauracji dla najbliższej rodziny a potem impreza w klubie do białego rana dla najbliższych znajomych.

Bawiliśmy się doskonale a z odłożonych pieniędzy pojechaliśmy na wymarzony urlop.

My zadowoleni, reszta zadowolona i o to chodzi :)
@blubi_su: Pewnie że tak, również na swoje wesele nie zapraszałbym rodziny którą widziałem raz w życiu i ogólnie przez cały czas oni jak i ja mieliśmy że tak powiem siebie "w dupie" i nikt nie pytał i nie dzwonił co u mnie czy na odwrót.

Sam nie wiem jakbym swoje wesele zorganizował, czy po to żebym sam się tak na prawdę dobrze ubawił czy robił jakąś wielką szopkę by rodzina była
@inrzynier: Oczywiście że się da. Co kto lubi. Ciekawi mnie w jaki sposób zwróciły się pieniądze. Wesele na 110 osób to jakieś 35000PLN i w górę. Szczerze wątpię że wam się zwróciła z kopert taka kasa. Mogę się zapytać w jaki sposób się zwróciło?