Wpis z mikrobloga

@inrzynier: Znaczy że z kopert zwrócił Ci się ślub, wesele (jakieś pewnie około 40kPLN) i jeszcze wystarcczyło na Dominikanę dla dwóch osób? Około 10kPLN? No to pogratulować głębokich kieszeni gości :D
  • Odpowiedz
@inrzynier: Nie kumasz. My nie sępiliśmy. Zrobiliśmy dokładnie tak jak planowaliśmy. Słuchanie że kotlet był za zimny a wódka za zimna to nie dla nas. Disco polo na weselu, zapity wujek itd. Według nas to bezsensu. Mieliśmy świetny ślub, i doskonałą imprezę dla najbliższych znajomych. Bez rodziny :)

A wakacje spędziliśmy też na hiszpańskojęzycznej wyspie, ale w innym rejonie świata. Fuertaventura :) Za niecały miesiąc tam wracamy :)
  • Odpowiedz
@blubi_su: a ty nie kumasz, że na weselu nie musi być zimnego kotleta, disco polo i zapitego wujka, którym się przejmujesz :) i nie mówię, że ty sępiłeś (bo cię nie znam), tylko ja bym sępił, także no offence :)

  • Odpowiedz
@blubi_su: no dokładnie, dobrze to ująłeś :)

btw. ja dominikanę załatwiłem w niemieckim biurze podróży (bo taniej), to samo zrobię z sri lanką - polecam taki sposób :) "bliskie" kierunki nie mają takich różnic, więc się na dłuższą metę nie opłaca.
  • Odpowiedz