Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak mnie #!$%@?ą takie cioty. Ale po kolei. Jednym z najgorszych typów człowieka jest ZNAWCA i UROJONY DYREKTOR. Mam teraz takiego typa w #pracbaza któremu wydaje się że jest co najmniej vice dyrektorem placówki. W rzeczywistości jest zwykłym lujkiem, do tego na gorszej pozycji niż moja ale wydaje mu się że rządzi na dzielni. Do tego to cyga... znaczy rumun bo to ponoć co innego, w Rumunii też nienawidzą cyganó... romów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mniejsza. Oto kilka akcji typa:

- zamiast zrobić co kazał mu szef przed wyjściem gadał ze swoją dupą a potem ściemnił że mówiłem że to zrobie a potem nie zrobiłem i musiał zostać po godzinach. Pechowo dla niego miałem dwóch świadków na to że kłamie.

- załatwił dwóch swoich rodaków do pomocy przy rozładowaniu vana czy cośtam, chciał im #!$%@?ć pół pensji za spóźnienie 5 minut i ganiał typów jak szmaty drąc pysk że on tu jest managerem (XD JEBŁEM). Potem jak przyszedł prawdziwy manager to udawał ich przyjaciela i tłumaczył że on ma presję z góry od ludzi żeby oni szybciej pracowali, podczas gdy ludzie z góry mają na to #!$%@? xD

- #!$%@? non stop jakiegoś chłopaczka z Danii, który pracuje na pół etatu bo piecze go odbyt że typ robi połowę jego godzin bo ma inne źródła dochodu i nie potrzebuje kasy. Celowo mu kładzie kłody pod nogi, ma mu coś pokazać czy powiedzieć to znika, a potem wraca i ma pretensje że #!$%@?, wprowadził typka w stres i narobił mu takiego mętliku że cudem uratowałem go w ostatniej chwili od sowitego #!$%@? za coś co nie jest jego winą. Oczywiście cyga.. Rumun niewinny i on chciał dobrze ale nikt go nie słucham.

Mam wrażenie że kolesia tam trzymają bo jest pożytecznym debilem i maskotką firmową, dzięki której szefostwo ma ubaw. Oczywiście jakby nagrać to co mówi sam na sam to straciłby robotę w mig, bo przecież wszyscy są niekompetentni, tylko on jeden jedyny na trzyma tą firmę przy życiu.

Tak się chciałem podzielić wrażeniami z #emigracja bo jak widać można spotkać ciekawe przypadki #!$%@? mózgowego. W Polsce znałem podobnego koleżkę, ale nie na taką skalę jak ten, co dzień to inba z jego udziałem xD

Pozdro strono ze śmiesznymi obrazkami wykoppeel.
  • 4
Ja pracuje w rodzinnej firmie recyklingowej prowadzonej przez rodzinę Cyganów. Idą takie walki i to jeszcze na kontraktach rządowych, że kiedy lata mi nad głową helikopter myślę że szukają mnie... Emigracja w UK ;)
@bazingaxl: Ja nie narzekam, czasem mnie #!$%@? ale generalnie mam bekę z akcji które #!$%@?. Z pracy jestem zadowolony. Nad głową mi nie wisi, kilka razy próbował wydawać mi polecenia ale jak zobaczył że go olewam i zajmuje się rzeczami o których nie ma pojęcia to sobie odpuścił. Lubie opisywać różne przypadki #!$%@?, robi mi się lepiej na duchu że są takie debile i jakoś żyją.