Wpis z mikrobloga

  • 0
@pqp_1: jakbym miał kupić konsolę to miałbym całe trzy exy z czego jeden w becie a drugi z premierą w 2016 bo przecież jako rasowy #consolepeasant nie skalam się graniem w multiplatformowe tytuły xD
  • Odpowiedz
  • 0
@pqp_1: no i 50% exów to kotlety z poprzedniej generacji

Ale nie martw się, dostaniecie refresha gtasa w 720p i 30fps dla kinowych doznań :D
  • Odpowiedz
@pqp_1: napisałem, że jest interaktywnym filmem, co nie znaczy, że jest zła. Tak samo jak np. Walking Dead czy jakakolwiek inna gra od Telltale games. Może mylne wrażenie odniosłem, nie miałem okazji grać.

Zrozum, że gry to kwestia indywidualna. Na pewno na konsole tworzonych jest więcej gier AAA, bo jest na nie popyt. Za to na pc masz setki gier mniejszego kalibru, niekoniecznie słabsze.

Osobiście wolę pograć w coś innowacyjnego,
  • Odpowiedz
  • 0
@pqp_1: przez Twojego słabego ps4 i xkość ms musi dopłacać ubi żeby obcinał gry na pc, porażka watchdogs to wszystko wasza wina
  • Odpowiedz
@FLAC: nic nie musi doplacac, to wy dostajecie marnie zoptymalizowane gry, bo to pc wymusza produkcje gier, zeby takie ludzie jak ty mogly sprobowac gier z konsol ;]
  • Odpowiedz
@FLAC: a wy placicie ogromna kase za czesci do pc zeby byc "na czasie", za rok twoj pc za 5k wart bedzie 3k, bedziesz musial znow dokupic czesci za 2k zeby utrzymac dobra moc

my kupujemy raz a potem sobie gramy

i po pierwsze, gry nie kosztuja 50% wiecej tylko conajwyzej
  • Odpowiedz
  • 0
@pqp_1: wystarczy że ja i Ty kupimy po 10 gier, ja oszczędzę na tym

800zł ktore po dodaniu do ceny konsoli da mi kompa który przeżuje i wypluje konsolę bez popitki a oprócz tego zrobi milion innych rzeczy ;)
  • Odpowiedz
a wy placicie ogromna kase za czesci do pc zeby byc "na czasie", za rok twoj pc za 5k wart bedzie 3k, bedziesz musial znow dokupic czesci za 2k zeby utrzymac dobra moc


@pqp_1: ale proszę, nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia :/
  • Odpowiedz
@only: bo co, jeszcze powiesz ze nie mam racji ? nowa generacja wychodzi i stare sa olewane totalnie, gry robione sa pod najnowsze generacje
  • Odpowiedz