Wpis z mikrobloga

@-PPP-: dobra wytłumaczę ci - nie uważam że wjazd do warszawy powinien być płatny dla osób niepłacących tu podatków, uważam że wjazd do centrum powinien być płatny na zwór niemieckich umwelt zone
  • Odpowiedz
@bogdan607: Ale ja dobrze wiem co ty uważasz, Jezu xD Po prostu śmiałeś się ze mnie, że moim zdaniem jest wielu ludzi co uważa tak jak zacytowałem w pierwszym poście tutaj.
  • Odpowiedz
@Dolan: Też uważam, że wjazd do centrum powinien być płatny, albo tylko dla mieszkańców. Na c--j komu w centrum samochód, jak mamy spoko komunikację miejską ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ze słoikami jest ten problem, że na płacą podatków w wawie, ale ze wszystkich dobrociejstw miasta chcą korzystać i jeszcze wieczne

Olaboga ta Warszawa to taka syfna nie to co mój Radom! Ubezpieczenie za samochód płacę
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: 100% racji, wlasnie sloik to nie kazdy przyjezdny tylko taki co tu pracuje, korzysta z wszystkich zalet mieszkania w stolicy ale za kazdym razem k---i jaki tu jest syf i chamstwo i on bedzie placil podatki w swojej wiosce bo tam bieda a tutaj bogate warsiawiaki, juz nie mowiac o korkowaniu miasta, zanizaniu plac i dziwnych zwyczajach w stylu zostawianie smieci na korytarzu

a ten argument o firmach ktore
  • Odpowiedz
  • 0
@Dolan: no tak jakby. Btw z moich znajomych nikt nie jeździ samochodem do wawy. Kiszą ogórki w autobusach nawet jak już pracują.
  • Odpowiedz
@Dolan: "jeżeli ktoś dojeżdża z pcimia dolnego no to bez przesady już ;P"

Tak, i postawić bramki przed centrum i każdego sprawdzać czy mieszka w Warszawie, płaci podatki i czy nie jedzie sobie tylko z Pcimia Dolnego na zakupy do Biedronki. Albo kazać każdemu zgłosić się w Urzędzie z wnioskiem o wydanie Karty Przyjezdnego tudzież Karty Podatnika. Oczywiście, to dużo roboty, więc przydałoby się zrobić kilka nowych hehe etatów.

Jak
  • Odpowiedz