Wpis z mikrobloga

ajcie piniondz, by powstrzymać molestowanie Pantokratora. Daj pan piniooondz, Jezus Maria, piniondz daj.


@Pantokrator: Naprawdę feminazistka zrobiła ten filmik żeby zbierać pieniądze na swoją organizację? : o
  • Odpowiedz
@Krzysiek-Nowakowski2: Werbal strit harasmęt miałem prawie na codzień w licbazie, kiedy nosiłem długie do ramion włosy. A jako, że były mocno kręcone, to miałem na głowie jackson five, funkadelic i family stone razem wzięte, co nie podobało się wielu sebom. Nikt nie pytał jak mi leci...

Może nie lubili funku?
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Ewidentnie nie ogarniasz o co chodzi. Co innego, kiedy faktycznie usłyszysz tekst "hej przystojniaku" w klubie od fajnej dziewczyny, a co innego, kiedy to jest sytuacja niepożądana. Facetom się wydaje, że jak np. w pracy gapią się koleżance na piersi albo rzucają tekstami typu "ale dziś ładnie wyglądasz Halinko" to jest niby przyjemne dla kobiet. Ale wyobraź sobie, że twoim szefem jest gej, który klepie cię randomowo po tyłku,
  • Odpowiedz
@janeeyrie: zupelnie z dupy przyklad, bo kobieta nie jest do niczego zmuszana, poza sluchaniem. Szefowa od awansu to juz lepszy przyklad i owszem, zupelnie by mnie to nie obchodzilo. Zreszta problem jest totalnie wyolbrzymiony, babka minela x tysiecy ludzi, a trafila na doslownie kilku rzeczywistych natretow. Nie nazwalbym tego problemem na wielka skale. Jakbym 10 godzin chodzil z taka krzywa morda po NY pewnie w koncu ktos strzelilby mnie w
  • Odpowiedz
Naprawdę mniejszości kobiet sprawia przyjemność bycie komplementowaną przez takich obleśnych typów na ulicy.


@Engma: no właśnie, a gdyby był to jakiś Belmondo z erazmusa to pewnie miałabyś mokro... Ot wasze równouprawnienie...

Jedyny przypadek nękania w tym filmie był gdy ten murzyn chodził za nią kilka minut - sam bym się wystraszył. Poza tym reszty (no może oprócz DAMN!) nie ma jak kwalifikować jako nękanie.
  • Odpowiedz
@Krzysiek-Nowakowski2: Myślę, że miałbyś inne zdanie na ten temat gdybyś codziennie musiał doświadczać niechcianych zaczepek na ulicy - od brzydkich, starych bab i gejów na przykład.

Niby mireczki takie wolnościowe, ale kiedy kobieta jest zaczepiana na ulicy, czego ewidentnie sobie nie życzy i sprawia to jej dyskomfort, to nagle hurr durr #!$%@? gupie baby, powinny sie cieszyc, milego dnia im zyczo mili panowie xD
  • Odpowiedz
@szasznik: Ale patrz, w sumie sprytne. Najpierw wolaly o kase na sprowadzenie ich, a pozniej na obrone przed nimi.

Swoja droga na co te pieniadze ze zbiorki maja isc?
  • Odpowiedz