Wpis z mikrobloga

@Krzysiek-Nowakowski2: badz wykopkie

wolny rynek zulugulu

wolnosc dla wszystkich moje dzieci a nie panstwa cukierki zulugulu

objerzyj filmik gdzie murzyny zaczepiajo kobiete

'no hehe sama se winna bo ma cyckie xD ponadto nie robio nic zlego poza tym ze za nia lazo'

???

wykopfejs bo knp 0.4% a wipler w mma
  • Odpowiedz
badz wykopkie


wolny rynek zulugulu


wolnosc dla wszystkich moje dzieci a nie panstwa cukierki zulugulu


objerzyj filmik gdzie murzyny zaczepiajo kobiete


'no hehe sama se winna bo ma cyckie xD ponadto nie robio nic zlego poza tym ze za nia lazo'


???


wykopfejs bo knp 0.4% a wipler w mma

@Nadrill: A teraz na ludzki poproszę.
  • Odpowiedz
@Krzysiek-Nowakowski2: Jak słyszę te wszystkie narzekania na feministki i poruszane przez nich problemy, to często nie wiem, czy narzekania te wynikają z tego, że niektórzy po prostu faktycznie nie mają większej styczności z przejawami dyskryminacji, molestowania, naruszania pewnych granic wobec kobiet (lub też z racji niebycia kobietą nie zwracają na takie sytuacje uwagi), czy też sęk tkwi w kompletnym braku zrozumienia problemu takich zjawisk i patologicznej wprost nieumiejętności postawienia się na
  • Odpowiedz
@Engma: Zajebiste porównanie śmierdzącego cygana wsiadającego do tramwaju ze swoim miotem żeby rzępolić, podczas gdy jego miot uskutecznia sport "dawaj pindzisiont groszy albo mela" do ludzi życzących miłego dnia. Cygan mnie drażni, bo rzępoli i #!$%@? 90 % ludzi, którzy chcą dojechać w spokoju do pracy/szkoły albo z niej wrócić, jakby mi ktoś powiedział miłego dnia/wieczoru to odpowiedziałbym nawzajem i poszedł dalej, a nie kręcił filmy i robił gównoburze.
  • Odpowiedz
@Krzysiek-Nowakowski2: Ależ to perfekcyjna wprost analogia. Naprawdę mniejszości kobiet sprawia przyjemność bycie komplementowaną przez takich obleśnych typów na ulicy. Dlaczego wymagasz, by reagowały na to uśmiechem? Nie ma prawa ich takie zaczepianie denerwować i wywoływać dyskomfortu? Mają może być za to wdzięczne?

Zrozum, że taki "komplementujący" "dżentelmen", pewnie łypiący przy okazji swojego "komplementowania" w dekolt czy na tyłek, będzie w oczach kobiety zwyczajnie natrętnym oblechem. Nie oszukujmy się, to sytuacja
  • Odpowiedz
@Engma: gdyby dziewczyny mnie zaczepiały i mówiły "hej przystojniaku" to byłoby mi miło. Szczery komplement to wspaniała sprawa. Podziwiam tych ludzi, bo kobita miała taki wyraz ryja, że jeśli miałbym się do niej odezwać, to najpierw ubrałbym się w gumową maskę, by nie dostać jadem po oczach.

Tak czy siak - powodów do oburzania się brak. I jak żul mi powie "dzięki, kierowniku" to też jest mi miło.

Fakt, że babka
  • Odpowiedz
gdyby dziewczyny mnie zaczepiały i mówiły "hej przystojniaku" to byłoby mi miło. Szczery komplement to wspaniała sprawa.


@Pantokrator: Co wcale nie znaczy, że jak to samo robi mężczyzna wobec kobiety, to jej nie ma prawa się to nie podobać. Co w ogóle wnosi taki argument do tej dyskusji?
  • Odpowiedz
@Engma: ależ oczywiście, że ma prawo jej się nie podobać, ale tworzenie wokół tego otoczki opresji to absurd.

Napastliwi murzyni łażący i nawijający w kółko to już zwyczajne chamstwo oczywiście.
  • Odpowiedz
@bastek66: mógłbyś zacytować, bo nie mogę znaleźć.

Swoją drogą, jakbym chodził z paczką fajek na wierzchu, to w 10 godzin zaczepionoby mnie 1000 razy. Dajcie piniondz, by powstrzymać molestowanie Pantokratora. Daj pan piniooondz, Jezus Maria, piniondz daj.
  • Odpowiedz