Wpis z mikrobloga

Myślę, że miałbyś inne zdanie na ten temat gdybyś codziennie musiał doświadczać niechcianych zaczepek na ulicy - od brzydkich, starych bab i gejów na przykład.


@jestemglodna: DLACZEGO DYSKRYMINUJESZ BRZYDKICH, STARSZYCH i HOMOSEKSUALISTÓW? PRZECIEŻ TO TACY SAMI LUDZIE JAK MY!

  • Odpowiedz
@Krzysiek-Nowakowski2:

tu nie chodzi o komplementy, tylko o to, w jaki sposób są wypowiadane. raczej żadna kobieta nie będzie miała nic przeciwko, jak jakiś (jakikolwiek) facet rzuci jej uśmiechem na ulicy albo spokojnie jej powie, że ładnie wygląda. ale jak jeden z drugim ulung, szczególnie w grupie zacznie się wydzierać HEJ LASKA MASZ ZAJEBISTĄ DUPĘ i zacznie za Tobą dla heheszków iść (jak wieczorem, to tym bardziej) to jednak jest
  • Odpowiedz
@jestemglodna: tyle, że kobieta nie jest na nic takiego narażona. Tutaj cholera wie jak długo babka łaziła wśród murzynów i dosłownie kilku ją zaczepiło, a większość była miła. Jak już pisałem - chłop łażący z takim wyrazem twarzy dostałby w końcu w pysk i kto tu jest niby dyskryminowany?
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Skąd wniosek, że kobiety nie są na to narażone? W przeciwieństwie od Ciebie wiem jak to wygląda z autopsji. Latem takie zaczepki to chleb powszedni dla wielu kobiet.

I nie, to nie jest "miłe" kiedy zaczepia Cię obcy facet, bo robi to tylko dlatego, że chciałby cię przeruchać.
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: czas sobie uświadomić, że ludzie zwykle coś miłego mówią/robią bo mają w tym rzeczywisty bądź wyimaginowany interes.

To nie jest też miłe, jak kobieta w sklepie jest dla mnie miła, bo chce zachować pracę. To nie jest miłe, jak nie nazywasz mnie chujem, bo boisz się, że cię zbanują i uznają za chama etc. etc. etc. Teraz piszę do ciebie tylko po to, by zaspokoić moją potrzebę uświadomienia jakiegoś
  • Odpowiedz