Czy osoby, które czekają na przeszczep narządu mają prawo do życia? Mają. To dlaczego im tego nie dajemy? Dlaczego skazujemy je na śmierć? Dlaczego ich prawo od życia zależy od naszej dobrowolności? Przecież to jest eutanazja. Powinniśmy zmuszać tych, którzy mogą oddać swój narząd by to robili. Nieważne czy chce czy nie, bo w przypadku ratowania życia nie istotna jest jego wola.
Jeśli jesteś za prawem do życia to jesteś za przymusowym
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: a ty zaprzeczasz własnym pomysłom. Chcesz zmusić innych, ale sam tego nie zrobisz, gdy przychodzi pora na ciebie - odmawiasz i wykręcasz się, nadal wskazując palcem na innych. Nie jesteś zatem żadnym autorytetem w "budowaniu ruchu", skoro nawet sam nie potrafisz się do niego stosować.

Benc, dobranoc.
  • Odpowiedz
Mam hipotezę do sprawdzenia. #pytaniedoeksperta #swiatnauki

Hipoteza: "Kluczowym elementem obiektywnego rozwoju cywilizacji ludzkiej na który zapotrzebowanie jest obecnie największe, jest etyka i rozwój moralności oraz powszechna świadomość i znajomość tych zagadnień."

Pragnę dowieść, że przyczyną większości problemów obecnego świata jest upadek moralny, objawiający się choćby na szczeblach władzy, ale także szeroko w społeczeństwach, oraz że moralność jest tym, czego rozwój jest aktualnie najbardziej potrzebny. Bardziej od rozwoju jakiejkolwiek innej dziedziny,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za miesiac.... tydzien temu znajomemu odszedl ojciec a wczoraj innemu zmarla zona po chorobie .....

Jedni sie ciesza zyciem a inni na pogrzebie........

#zycie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badz jak mój stary
kup ubezpieczenie
rozjeb kosiarkę
ubezpieczenie nie obejmuje zepsucia
a kradzież
postaw kosiarkę tak by nie było jej widać gdzie stoi na kamerach, ale było widać tak by złodziej ja zauwazył i jak bedzie z nia wychodził był na kamerach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U mnie w pracy są rzeczy których nie ma.
Są, a nie ma
Hahaha
Ja przynajmniej nic o nich nie wiem
Ale one podobno oficjalnie tu są
Taka sytuacja xD
#praca #zycie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@otootooto: wtedy tak ale gimnazjum to inna bajka. A też byłem blisko z jedną na której mi zależało. Jedna mi prosto w oczy powiedziała, że jej się podobam pytając czy ona się mi podoba xD A ja z uśmiechem na twarzy powiedziałem "sorry ale nie" jakbym niemiał wgl uczuć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@madafaka502 wszędzie lepiej niż w tym k--------u, jak masz okazję wyjechać to wyjeżdżaj bez zawahania, zawsze możesz wrócić bo do polszy blisko. Tanie studia/kawalerki są i życie jest bardzo tanie
  • Odpowiedz
Mam pretensje do świata, że nie zostałem zaprogramowany od najmłodszych lat mojego życia na osiągnięcie sukcesu. Chciałbym czuć swobodę we wszystkim co robię i we wszystkim co polepsza moje życie, żeby mi wszystko łatwo przychodziło, żebym się nie męczył, żebym czuł "flow", a cokolwiek robię wysysa ze mnie energię i czuję, że się męczę.
#zycie #przemyslenia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zloty_wkret: więc tu chodzi bardziej o to, że te dzieci od małego są otwierane na świat, różne kultury, możliwości, łapią kontakty z ludźmi z całego świata, nie boją się życia. Oczywiście, że takim ludziom łatwiej osiągnąć sukces niż komuś kto np całe życie spędził w domu z ojcem patusem
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Co jest fajnego w dorosłości? Kiedyś zapamiętałam, że wolność, ale niby gdzie ta wolność? W pracy? No raczej nie. Poza tym niestety przestaję wierzyć w coś takiego, ze praca może być pasją, wszędzie jest tak, że z pasji do jakiegos przedmiotu rodzi się wielkie rozczarowanie gdy się już w tym polu coś robi zawodowo. Jak sobie wyobrażałeś pracę lekarza? Pewnie zupełnie inaczej niż to wygląda w rzeczywistości. Jeśli się
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jest fajnego w dorosłości?


@AnonimoweMirkoWyznania: jak dla mnie to najlepszy okres w życiu, nie jest idealnie, ale pracuję w korpo gdzie stawia się na employee-experience i od kiedy zacząłem tam pracę nie czuję żadnego stresu, pracuję ze spoko ludźmi, a w przerwach między zadaniami mogę sobie na luzie przejrzeć wykop, kasa nawet się zgadza, na tygodniach kupuję sobie motocykl w celach nauki jazdy, oszczędzam także na jakiś domek pod
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ludzie dziela się ogólnie na tych którym w życiu wychodzi i są zadowoleni i tych drugich. Każdy komu dobrze się powodzi powie że dorosłe życie jest zajebiste, każdy komu się powodzi gorzej powie że tęskni za dzieciństwem i beztroską. Dlatego takie pytania są średnio pomocne.

Ogólnie musisz dążyć do tego żeby wbić do pierwszej grupy, a najłatwiej albo zmniejszyć oczekiwania względem życia i się nie zamęczać, znaleźć hobby nie wymagające
  • Odpowiedz