Poznaj jeden dziwny trick aby zostać królem wyjebek sezonu 2022 prezentuje Adrian Miedziński
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Emocje w starciu zielonogórsko-bydgoskim nie zakończyły się po 15 biegach. Na torze Stelmet Falubaz rozbił Abramczyk Polonię 55:35, jednak wynik może ulec zmianie. Bydgoszczanie złożyli protest.



Chodzi o Maxa Fricke’a. W ostatnim biegu Australijczykowi odpadła prowadnica od łańcucha. W związku z tym przedstawiciele gości złożyli protest i chcą odjęcia punktów zdobytych w całym meczu przez stałego uczestnika cyklu Grand Prix. Obecnie w Zielonej Górze trwa narada w tej sprawie.

AKTUALIZACJA
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie,w 1.lidze pod nr 8 musi być Polak u24 czy może być obcokrajowiec u24? Jest już po awansie,ale jak Miedziak kontuzja,to dałbym do składu pod 9-13 kevlar Głogowskiego a pod nr 16(jeśli można,stąd pytanie) kogoś z u24,patrzę że z sensownych dostępni są Nick Skorja i Lewiszyn.Wiem,kabaret :D
#zuzel
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuję się wybzykany bez mydła. Można przegrać, ale k*rwa...Pół składu do pogonienia, ale alternatyw brak. Kolejny rok kiszenia się w 1. lidze #zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam wrażenie że Polonia świetnie zarabia na 1 lidze i nawet nie myśli o awansie... Znów wszystko spie**olili... Kibice już dziękują za rywalizację... stadion zaorać i postawić bloki!
#zuzel
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piskariota: na pewno śmieszne były te żądania finansowe zawodników, że oni przychodzą z Ekstraligi i coś im się należy, ale prezesi idioci dają. Przecież taki Zagar to musi być pewniaczek - nie to co jakiś tam Lyager czy Huckenbeck. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zuzel Kto jest w większej dupie ? Bydgoszcz przed rewanżem czy Falubaz oo ewentualnym awansie ?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach