@Borysko_88: ich obu się nie da słuchać. Bartek całe zawody dziś dopasować się nie może. Szybkość dupna ale "Bajtek jest od odczarowywania takich sytuacji" i cyk 0 pkt
  • Odpowiedz
Tak serio pytam kibiców #zuzel . Wy się autentycznie tymi wyścigami na motorynkach pasjonujecie czy raczej śledzicie to z przyzwyczajenia w sensie że np. u was w mieście to dominowało, ojciec was kiedyś zaprowadził i tak zostało itp?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@soadfan: fajnie spędzony czas z dzieciakami. U nas się ekipa kolegów z przedszkola wyczarowała i tak sobie siedzimy na żużlu, trzech tatusiów i czterech maluchów. Najlepsze jest to, że oni tam naprawdę przychodzą kibicować, drą japy, machają szalikami. Nawet w przedszkolu się bawią w żużel i zawsze każdy chce być Janowskim xD
  • Odpowiedz
XDDD Ta reakcja swołoczy wrocławskiej gdy speaker pospieszył się z ogłoszeniem wyniku 4 biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Michal9788 Mocne :/
Przykleił się do podłoża i wygiął jakby z plasteliny - chociaż wyglądało, że szczepienie z Fricke trochę zamortyzuje, ale nie.

Natomiast - fart, że Fricke'mu się nic nie stało.
  • Odpowiedz
"Żużlowiec został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i przez najbliższe dni w niej pozostanie. Gdy mózg się zregeneruje podjęta zostanie próba wybudzenia. Niestety po tego typu urazach 90 proc. pacjentów nigdy nie odzyskuje przytomności. Pozostałych czeka zaś długotrwały proces powrotu do pełnej sprawności."

Ale ten sezon jest p----------y..

#zuzel
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie_p--o: wiem, że w takich sytuacjach nie wypada tak pisać, ale całe szczęście, że nie zabił nikogo. Od sezonów się mówiło, że z tym grajkiem jest coś nie tak, że traci głowe na motocyklu (chociażby pamiętne gp, gdzie po dzwonie na środku łuku próbował odpalić motocykl), niebezpieczny, nie dlatego, że jeździł ostro (jak chociażby Pedersen, Sayfudinow za młodych lat, Piter Pawlicki), a dlatego, że nie potrafi sobie radzić z motorem,
  • Odpowiedz
@Poyar:
Od lat, kiedy pojawiły się te problemy z błędnikiem, przewracanie się od tak, samemu mówiło się, że jest niebezpieczny. Był nawet moment kiedy środowisko mówiło, że to jest cholernie niebezpieczne i Miedziak nie powinien mieć licencji. Potem sprawa jakoś ucichła, dalej był wygwizdywany, media zaczęły go nazywać pechowym...
Upadek w Krośnie pokazał, że Miedziak nadal potrafi sobie zrobić krzywdę. Teraz prawdopodobnie zakończył karierę, niestety w swoim stylu. Nigdy go
  • Odpowiedz