@Vaas: Ja z założenia zawsze biore rozmiary 44-46. Bo ich właśnie jest mało, więc i w Polsce schodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już 2 dni temu kilka osób pisało chętnych na 1100 za 45. Pewnie i tak bym zszedł do 1050, ale da się to sprzedać w miare. Zostawiłbym sobie, ale nie siadają mi 350v2
  • Odpowiedz
Też tak macie? Czasem totalnie hejtuje pierwsze dwie płyty Kanyego,( niekompletnie bo uważam, że Ye wyszło tylko po to żeby zamykać wszystkie rankingi płyt) a czasem jaram się kompletnie produkcją i ironicznymi lyricsami na pierwszych dwóch płytkach. Tydzień później na playlistach leci już tylko post-graduation Kanye
#kanyewest #niepopularnaopinia #yeezymafia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach