Wpis z mikrobloga

O nie, @Yanosikpl , tak się bawić nie będziemy, kropla przelała czarę goryczy. Mam dość aplikacji, która jest zabugowana, niezoptymalizowana, mapy są nieaktualizowane, każde jej wyłączenie to walka z wiatrakiem, a teraz jeszcze mi wpycha reklamy do powiadomień.
Miałem dużo cierpliwości, ale najwyższy czas przerzucić się na Waze, tam przynajmniej aplikacja działa jak należy.
#yanosik #zalesie
bartiprog - O nie, @Yanosikpl , tak się bawić nie będziemy, kropla przelała czarę gor...

źródło: comment_i26ztKM0efdGuGpIdKBvEeKVMFXm6hnA.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@brudny: potwierdzam. Na #waze przesiadłem się zirytowany bugami sierpniowej yanosikowej aktualizacji dla iOS.
Waze to zajebista apka, o klasę lepsza od Yanosika; musieliby ją bardzo spieprzyć abym chciał szukać konkurencji.
  • Odpowiedz
@mdesign: uzywam od ~1,5 roku i poki co nie zawiodla mnie. troche malo uzytkownikow w polsce jeszcze. tak mi sie wydaje. tam gdzie jej potrzebuje naprawde sprawdza sie rewelacyjnie
  • Odpowiedz
@bartiprog: Ja w sumie jeżdżę od kilku lat z yanosikiem i owszem, często aktualizacje, jakie wprowadzają nie są do końca potrzebne, mogliby bardziej popracować nad nawigacją np. Ale wciąż będę twierdzić, że to najlepsza apka jaka jest w pl, duża społeczność kierowców, więc dobrze działa system ostrzegania, świetny antyradar ;) nie jest idealna, ale b.dobra
  • Odpowiedz
@bartiprog: wszystko zależy od tego jakie kto ma potrzeby i oczekiwania wobec apki. Dla mnie yanosik zawsze był apką antyradarową i dla mnie było ważne żeby w tej dziedzinie był skuteczny. I tego mu nie odmówię - tak wielka społeczność też o czymś świadczy i wpływa na szybkość zgłoszeń (na czym zależy chyba każdemu)... Jak potrzebuję nawigacji to łączę go z GM i jest pełen komplet tego czego potrzebuję (
  • Odpowiedz