#gielda #xpeng musisz teraz spadać bo Cie sprzedałem, liczę na małą korektę ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
MinimalMusic
via Android- 2
pahamakaa
- 0
@MinimalMusic: jutro w coś ładujesz?
MinimalMusic
- 0
@pahamakaa może w żonę... a na giełdzie na pewno w coś, zobaczymy czy będzie korekta na xpeng czy nie, jak nie to w coś innego wejdę bo teraz już strach powyżej 70. Mam wolnych środków tylko 700$. Chyba że uciekną z bananowej, nad czym się zastanawiam to kilkanaście k$ by było.
- 1
@stylap: ty mi nic nie mów o kółkach na NIO. XD
Lepiej bym na tym wyszedł tylko dokupując, ale cóż. Dopiero w pewnym momencie stwierdziłem, że tu trzeba trzymać, a nie się bawić. :p
Lepiej bym na tym wyszedł tylko dokupując, ale cóż. Dopiero w pewnym momencie stwierdziłem, że tu trzeba trzymać, a nie się bawić. :p
źródło: comment_1606160754qhR64PZOEeqzkGz3QYAHZ1.jpg
Pobierz@Czu-Czu: co to za scam xD
O ty chulu!
- 0
- 0
@Camilleone taka sama branża, podobny szybi rozwój. Z tego co czytam to każdy je kupuje w pakiecie. Sam je kupuje od miesiąca :D
@Camilleone: @prostymysliciel: kapital przeniosl sie na TSLA po info o SP500
- 0
- 2
@jaco666b: juz byla
- 1
@Belzebub: prawda.za 4 wyniki.musi pojsc w gore chyba ze cos s-------i(jak to w zyciu,,) kto nie ryzykuje nie wygrywa
- 0
- 3
- 1
@Camilleone: z reguły takie wielkie otwarcia kończą się zjazdem w dół, ja bym chyba nie kupowal juz na otwarciu
Szykujcie certyfikat kupiłem trochę XPENG po 50,90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@phaxi: Jak będziesz miał jeszcze jakieś ciekawe pomysły to wołaj :D
- 6
- 2
- 2
@Kris10: NIO za tydzień ma raport
@striker21: do tej pory tylko traciłem, no i kilka dni temu kupiłem xpen. Ale szczęście.
źródło: comment_1605198751G5PM7OAbPKyY8Fk0q82irm.jpg
Pobierz- 4
- 1
- 2
@Camilleone: https://www.marketwatch.com/ na gorze w wyszukiwarke wpisujesz nazwe
- 2
@Jamniki2: wlasnie sie zastanawiam czy to juz okazja do zakupow czy grubszy zjazd xD
















