Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@bill-adamsonn: jak nie masz pojęcia o czym mówisz to milcz xD
to ze maja 3 lata czasu i żadnego usuwania Chin z giełdy w najbliższym czasie nie będzie
@Narmol: maestro, ale o tym pisałem. Po tym info #nio spadło z ~$54 do $39 i teraz buja się w okolicy 39 - 45. A ty masz jakieś problemy... Nie dodałeś nic konstruktywnego, aby wzbogacić dyskusję. Lepiej mamie nie pokazuj naszej dyskusji, bo z papcia dostaniesz i będziesz miał szlaban na
- 0
odbiegając na chwilę na tagu od CDPR, co myślicie o bliskiej przyszłości innych gorących towarów jak #nio i #xpeng ?? w ostatnim czasie nastąpiło ochłodzenie euforii i leci dłuższa delikatna korekta. Liczycie na jakieś odbicie czy tak będzie stygło i wróci do poziomów przyziemnych rzędu 20-30$?
#gielda
#gielda
@MinimalMusic: obsralem zbroje i xpeng sprzedałem ze strata 9%
@one_man_army co jaki?
- 0
@prostymysliciel: moze pod nio day sie zacznie jakies pompowanie pozniej
@phaxi tak, moim zdaniem teraz jest dość kiepsko, ale w przyszłym roku, jeżeli xpeng, nio będą się rozwijać w takim samym tempie. To przekroczy papier 100 dolarów.
- 0
@Bandito skad ten chwilowy wystrzal u nich w ostatnim miesiacu?
https://www.youtube.com/watch?v=nkoSrIZYEOw
no brawo resoraki, teraz lampa do samej góry
#xpeng #nio #gielda
no brawo resoraki, teraz lampa do samej góry
#xpeng #nio #gielda
@macias0526: resoraki XD
- 0
- 1
- 7
Śmieszne rzeczy się dzieją na grupkach FB odnośnie #nio #xpeng. Ludzi pokazywali jak sprzedali aukcje innych a kupowali papiery, kontrakty na nie. Najlepszy gość miał kontrakt na kilkadziesiąt tysięcy i chwalił się ile zarobił tysięcy ( mówił, że jak zarobi 1mln to sprzeda), aż do momentu kiedy naszła korekta i wyszedł z grupy :D coś mi się wydaje, że stracił bo mu się kontrakt zamknął :D #
@jaco666b: Pewnie bym poczekał. Może będzie możliwość, aby odkupić akcje taniej, ale osobiście raczej bym nie ryzykował.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 18
@niewiemjakiwybrac: wykop.pl najlepszy portal dla inwestorów
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Tak w temacie XPENG to kojarzy mi się pewien piękny klasyk polskiego youtube :P
https://www.youtube.com/watch?v=aQHY5kAuthg&ab_channel=elPanios
#xpeng #gielda
https://www.youtube.com/watch?v=aQHY5kAuthg&ab_channel=elPanios
#xpeng #gielda
- 9
@bizmutx: no to Miras słabo patrzyłeś, bo tu już kilku ekspertów wieszczyło spuszczanie wody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macias0526: cały portfel na zielono, jeszcze nie mam certyfikatu więc sporo muszę się nauczyć( ͡° ͜ʖ ͡°)























#gielda #nio #xpeng