cześć, rozglądam się za robotem sprzątającym do mieszkania 70m2, wstępnie rzuciły mi się w oczy 2 modele, irobot roomba i3+ oraz xiaomi vacuum x10. Szukam czegoś w cenie około 1500zł, oraz z stacją gdzie będzie opróżniać zawartość odkurzacza, czy może ktoś z was ostatnimi czasy kupował robota sprzątającego i może powiedzieć coś na ten temat? #robotysprzatajace #xiaomi #irobot #odkurzacz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NapromieniowanaSkarpetka:
Generalnie jestem mega zadowolony. Mam 3 psy w mieszkaniu, więc zwykły odkurzacz chodzil praktycznie dziennie. Teraz mało kiedy jadę na ręcznymi, chyba że już jest serio potrzeba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kwestia ustawienia w apce mapy mieszkania (apka mogła by być lepsza, zwłaszcza mapowanie), gdzie są ew stałe przeszkody i wtedy jest faktycznie niemal bezobslugowy. Filtru, ani szczotek jeszcze nie wymieniałem, dokupiłem tylko mopy i wymieniam co odkurzanie, przy dolaewaniu
  • Odpowiedz
hej przyjaciele,
mam opaskę redmi 2 #xiaomi, apkę mi fitness
i co się okazuje
że od jakiegoś czasu włącza się alarm o 6 rano :)
nie ma nigdzie na liście budzików, ani w apce, ani na koncie w telefonie,
jak to w ogóle można wyłączyć?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak włączyć symbol przychodzącego połączenia że pochodzi ono z przekierowania? Na poprzednich telefonach xiaomi dało się takie połączenia rozróżnić, na obecnym Xiaomi Redmi Note 11S już nie. Znajduję tylko jakieś apki wymagające roota. Jakiś dialer inny?
#siecikomorkowe #orange #telefony #xiaomi #android
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy #xiaomi mi band 8 liczy kroki przez cały dzień domyślnie czy trzeba specjalnie tę funkcję najpierw włączyć i liczy kroki do momenty wyłączenia funkcjonalności?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatecznie waham się w wyborze #smartfon między #motorola a #xiaomi, ktory byscie wzieli?

Jedyne czego wymagam to to żeby się ten telefon nie ciął (miał dual sim w tym esim!) i w miarę pracował na baterii. Telefonu używam w 95% do dzwonienia, messengera itp. czasem zdarzy się fotkę strzelić, ale to też nie potrzebuję cudów


#smartfony #android

ktory brac?

  • Xiaomi 13T 40.6% (26)
  • Motorola EDGE 40 Neo 59.4% (38)

Oddanych głosów: 64

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#osram

Szukam żarówki na zewnątrz (więc niskie temperatury i wilgotność musi wytrzymać)
Do tego żeby miała czujnik ruchu i zmierzchu - tak aby odpalała się tylko w nocy jak wykryje ruch.
Taki żarówek znalazłem trochę na alledrogo ale kiedyś widziałem takie które mogą działać przez klosz bo mają jakiś specjalny czujnik ruchu. Niestety dziś siedzę na #allegro i #amazon i nic nie widzę.

Jakie
Turysta10 - #Osram 

Szukam żarówki na zewnątrz (więc niskie temperatury i wilgotność...

źródło: 26_w180_h180

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turysta10:

Odradzam kupowanie tych lamp LED zintegrowanych - u mnie po roku wszystkie przestały działać.

Wymienię je na zwykłe klosze do zewnątrz + czujnik ruchu (mikrofalowy).
Jak się żarówka przepali to można wymienić, a w tych płaskich g@#$@# to tylko można wyrzucić lub bawić się w naprawy elektroniki
  • Odpowiedz
Mireczki od #xiaomi #redminote3pro! Proszę o ratunek – mam model Redmi Note 13 Pro+ 5G i nie jestem w stanie połączyć się z siecią 5G :( Włączyłem usługę 5G Pass u operatora #orange, ale telefon nadal łączy tylko z LTE+.

Byłem w salonie i wymieniłem profilaktycznie kartę SIM – wciąż to samo.

Gdy wchodzę w ustawienia sieci komórkowych i próbuję wyszukiwać ręcznie sieci, to
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@handballer: Unikam tego na razie, ale w ostateczności to zrobię. Tylko że na pewno nie dziś. Za dużo rzeczy potrzebnych już zmigrowałem na ten telefon.
  • Odpowiedz
@moby22: w Orange nawet jak masz taryfę z 5G i zasięg 5G to wcale nie znaczy, że Ci się z 5G telefon połączy, bo Orange ma jeszcze coś takiego jak listę wspieranych telefonów, ale akurat widzę że ten Twój RN13 tutaj jest

Orange lista urzadzen 5G
  • Odpowiedz
#android #xiaomi #poco #motorola

co polecacie na te chwile do 2k pln (400€)?

czy warto poczekać na POCO F6? (Redmi K70)?

Jedyne czego wymagam to to żeby się ten telefon nie ciął (miał dual sim w tym esim!) i w miarę pracował na baterii. Telefonu używam w 95% do dzwonienia, messengera itp.

jaki telefon na androidzie brac na te chwile

  • Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 17.7% (11)
  • Xiaomi 13T 8.1% (5)
  • POCO X6 Pro 32.3% (20)
  • Motorola EDGE 40 neo 41.9% (26)

Oddanych głosów: 62

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach