Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, bardzo proszę o pomoc w wyborze żarówki, która będzie działać z aplikacją #smarthome #xiaomi Home.

Mam w domu dwie, które działają z aplikacją #yeelight ale nie mogę udostępnić ich żonie, nie pokazuje jej nawet zaproszenia.

Ku&:;(@ie Apple usunęło możliwość udostępniania żarówek, bo teraz wymaga kupienia HomePod lub Apple TV żeby to działało.

Polecicie jakieś tanie żarówki, które można sterować prze te aplikacje Xiaomi Home? Zależy mi tylko na możliwości regulowania mocy i tyle.

#xiaomi #smarthome #zarowki #oswietlenie

Ps zdjęcie ikony żeby było wiadomo o jaką appke chodzi :D
mechaos - Czołem Mireczki, bardzo proszę o pomoc w wyborze żarówki, która będzie dzia...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WykoZakop: Częściowo rozwiązałem problem, ale.. xD

Musiałem odpiąć żonę z apki xiaomi, zaprosić ją do yeelight (ale i tak musiala zaakceptowac w appce xiaomi). Jak przyjmie to ma lampki, ale nie ma odkurzacza i oczyszczacza powietrza xD Jak dodaje jej w xiaomi inne urządzenia to traci światło w yeelight xD
  • Odpowiedz